Magazynier (Gdańsk Kokoszki)

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta, największego na świecie producenta stali i wiodącej firmy wydobywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

magazynier

Lokalizacja: Gdańsk/Kokoszki - ul. Budowlanych
Nr. ref.: MOW/02/2018/GDA

Zadania:
Praca na magazynie
• załadunek i rozładunek towarów

Wymagania:
• gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6,
• chęć do pracy, rzetelność,
• dobra organizacja pracy własnej
• sumienność, odpowiedzialność
• gotowość do pracy na terenie dzielnicy Kokoszki w Gdańsku.

Mile widziane:
• uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową- z możliwością długotrwałej współpracy
• wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
• możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa.


Poleć naszą ofertę znajomym, poszukujemy.


Proszę w Cv załączyć klauzule:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco ) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie.
Aplikuj na stanowisko:
Magazynier (Gdańsk Kokoszki)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości