Podobne oferty pracy

Potrzebna pomoc domowa - Lubliniec - Dorywczo

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-05-18, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do

2024-05-19 06:50:02
do 30 zł
2 dni temu z pomocdomowa.pl

Opieka w Niemczech

MJ CARE zatrudni opiekunki i opiekunów osób starszych do pracy na terenie Niemiec. Od kandydatów oczekujemy doświadczenia, komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz gotowości do wyjazdu. Oferujemy legalne zatrudnienie, zarobki adekwatne..

2024-05-17 09:21:07
MJ CARE Sp. z o.o
4 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Poszukiwana niania do współpracy - Strzebiń -...

Dzieci pod opieką: 1; Szczegóły: - Doświadczenie:: brak - Osoba niepaląca - Osoba ze zdjęciem - Posiada prawo jazdy Praca z zamieszkaniem: Nie Dla naszej rodziny ważne są: - Spacery Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-08-19, na

2024-05-13 17:45:01
do 25 zł
8 dni temu z niania.pl

opiekunka osoby niepełnosprawnej

Praca dla opiekunki/opiekuna w Domu Pomocy Społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Kontakt pod numerem 774622011 lub CV pod @

2024-04-08 13:42:08
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dom Pomocy Społecznej
43 dni temu z lento.pl