Lubartów - Wykładanie towaru PRACA OD ZARAZ

Miejsce pracy: Lubartów
Region: Lubelskie
 Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
WYKŁADANIE TOWARU

Zakres obowiązków:
•    Ekspozycja towaru zgodnie z obowiązującymi zasadami

Oferujemy:
•    Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
•    Wynagrodzenie wypłacane w terminie

Wymagania:
•    Ukończone 18lat
•    Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
•    Komunikatywność i kultura osobista

Prosimy o CV na adres e-mail: rekrutacja@workprofit.pl z dopiskiem LUBARTOW/TK

Lub o telefon: 661969752
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków