Praca Łomża

50 ofert pracy
Oferta Ogólnopolska

RZEŹNICY praca od zaraz

PM Staffingpokaż opis

Panie i Panowie! Praca od zaraz!PM Staffing poszukujeRZEŹNIKÓW-TRYBOWANIELUB KLASOWANIE WIEPRZOWINY-OBRÓBKALUB KLASOWANIE WOŁOWINY-TRYBOWANIE ZADÓW-UBÓJWIEPRZOWY LUB WOŁOWY-BOCZKIMIDELSYWynagrodzenie..

Aplikuj przez Nuzle
Oferta Ogólnopolska

proszę o zwrot pieniędzy na konto!

M2Mpokaż opis

Witam oferuje prace robiona w domu przez internet twoim zadaniem będzie polecanie produktów/usług bankowych.siedzisz sobie przed komputerem i wykonujesz polecenia zgodnie z podana przez nas instrukcja..

Aplikuj przez Nuzle
Oferta Ogólnopolska

Pracownik sprzatajacy

Linkinservicespokaż opis

Super oferta Poważna polska firma poszukuje dla swoich klientów we Włoszech osób do sprzątania pokoi hotelowych,domków kempingowych,łazienek i apartamentów. Praca jest w północnych Włoszech(Monfalcone,Jesolo,Desenzano,Comacchio,Ravenna,Cesenatico..

Aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

Doradca Klienta

Euro Bank S.A.pokaż opis

sprzedaż produktów bankowych wsposób profesjonalny izgodny ze standardami obowiązującymi wbanku realizacja indywidualnych planów sprzedaży prowadzenie aktywnych działań wzakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania zumówionymi klient

praca.pl

Pracownik produkcji wędlin i sałatek, praca...Nowe

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik produkcji wędlin i sałatek Opis stanowiska: pakowanie, wędlin i sałatek..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Pakowanie pomidorówNowe

Euro Personnelpokaż opis

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby (preferowane Panie) na stanowisko:Pakowanie pomidorówOpis stanowiska- ważenie i pakowanie pomidorów..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Prace w Holandii

Agropracapokaż opis

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy OSÓB CHĘTNYCH DO PRAC OGRODNICZYCH W HOLANDII Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • ścinkę róż • prace przy gerberach • prace przy orchideach..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

PROGRAMISTA CNC

Oferujemy: Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkachPomoc polskiego koordynatora przez cały okres ztrudnieniaStałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnymZakwaterowanie zapewniane przez pracodawcęUbezpieczenie i gwarancje odpr

2 dni temu z gazetapraca.pl

HYDRAULIK Z UMIEJĘTNOŚCIĄ SPAWANIA AUTOGENEM

Oferujemy: Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkachPomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnieniaStałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnymZakwaterowanie zapewniane przez pracodawcęUbezpieczenie i gwarancje odp

2 dni temu z gazetapraca.pl

diagnosta laboratoryjny

Specjalistyczne Centrum Medyczno Rehabilitacyjne w Łomży zatrudni na umowę o pracę diagnostę laboratoryjnego

3 dni temu aplikuj przez Nuzle

Nauczyciel j. niemieckiego

Prywatna Szkoła Językowa zatrudni lektora j. angielskiego do prowadzenia zajęć z osobami dorosłymi. Praca w małych grupach lub zajęcia indywidualne. CV proszę przesłać poprzez formularz, tel..

3 dni temu aplikuj przez Nuzle

PRACA W ZAKŁADACH MIĘSNYCH- od zaraz!

BestSelectionpokaż opis

Best Selection (14688) jest licencjonowaną polską firmą pośrednictwa pracy. Proponujemy atrakcyjne stanowiska pracy w Holandii. Specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów pracowników do zakładów..

6 dni temu aplikuj przez Nuzle

Ajent Saloniku Prasowego RUCH w Łomży

RUCH S.Apokaż opis

RUCH S.A. to firma z niemal 100-letnią tradycją i jeden z największych dystrybutorów prasy w Polsce. Dołączając do RUCH-u stajesz się częścią historii i nowoczesności. Obecnie posiadamy 2000..

10 dni temu aplikuj przez Nuzle

Klinet

Klinetpokaż opis

Zatrudnimy do pracy w Łomży na różne stanowiska w dziale Fermentacji: Aparatowy Rozlewu, Pomocnik Warzelanego.... - Osoba musi znać obsługę maszyn i urządzeń i posiadać wykształcenie min, zawodowe..

10 dni temu aplikuj przez Nuzle
Chcę otrzymywać podobne oferty na e-mail!

Pracownik działu Fermantacji

Klinetpokaż opis

Firma zatrudni osoby chętne , do pracy w dziale fermentacji w Łomży, na stanowisko Fermentator.- Umowa o pracę- Praca w systemie zmianowym- Wynagrodzenie jest ustalane z każdą osobą podczas rozmowy..

10 dni temu aplikuj przez Nuzle

Fermentator

Klinetpokaż opis

Zatrudnimy do pracy w Łomży w dziale FermentacjiUmowa o pracę , praca zmianowa.Szczegóły odnośnie wynagrodzenia są ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej z każdą osobą indywidualnie.Wymagana jest..

10 dni temu aplikuj przez Nuzle

Do działu fermantacji

Klinetpokaż opis

Firma zatrudni osoby chętne , do pracy w dziale fermentacji w Łomży, na stanowisko Fermentator.- Umowa o pracę- Praca w systemie zmianowym- Wynagrodzenie jest ustalane z każdą osobą podczas rozmowy..

10 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech

InterKadrapokaż opis

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu..

13 dni temu aplikuj przez Nuzle

osoby niepełnosprawne

Zakład Aktywności Zawodowej poszukuje osób chętnych do pracy posiadających stopień niepełnosprawności: praca w Łomżypraca na 0,75 etatuzapewniona rehabilitacja, psycholog w miejscu pracy tel:887..

17 dni temu aplikuj przez Nuzle

Spawacz

Z.U.R.Spokaż opis

Firma Z.U.R.S zatrudni spawaczy 136/135/111/141/311 z aktualnymi uprawnieniami. CV proszę przesyłać na e-mail: sekretariat@zurs-lomza.pl

17 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik produkcji w Holandii

OPIS STANOWISKA: Praca przy produkcji ekspresów do wytwarzania napojów gazowanych - składanie przy taśmie podzespołów w jedno opakowanie, - sortowanie butelek z gazem CO2 zgodnie z rozmiarem. WYMAGANIA:..

23 dni temu aplikuj przez Nuzle

praca osoby niepełnosprawne

Zakład Aktywności Zawodowej Argenta poszukuj pracowników z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności * orzeczenie ze stopniem umiarkowanym symbole 02-P 01-U * orzeczenie ze stopniem znacznym wszystkie..

24 dni temu aplikuj przez Nuzle

Robotnicy w produkcji betonu Zaborov

Asyapokaż opis

Wynagrodzenie: $ 650 / $ 900Miejsce pracy: m.ŁomżaTel: +48729382318 tel: +48535397420Viber: +48535397420 Viber: +48729382318Wymagania:Mężczyźni, kobiety, paryDoświadczenie nie jest konieczneBrak..

25 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca w Polsce Stolarstwo

Asyapokaż opis

Wynagrodzenie: 1000 $Miejsce pracy: m.ŁomżaTel: +48729382318 tel: +48535397420Viber: +48535397420 Viber: +48729382318WYMAGANIA:- wymagane doświadczenie- Umiejętność pracy na frezarkach, piły itp-..

25 dni temu aplikuj przez Nuzle

Zatrudnienie w Polsce Builders Vnutryanschiki

Asyapokaż opis

Wynagrodzenie: 1000 $ / miesiącMiejsce pracy: m. Łomża i OstrołękaTel: +48729382318 tel: +48535397420Viber: +48535397420 Viber: +48729382318WYMAGANIA:doświadczenie to konieczneWiek nie ograniczonyWiedza..

25 dni temu aplikuj przez Nuzle

Są potrzebni Pracownicy na Fermę Krów w Polsce

Asyapokaż opis

Są potrzebni Pracownicy na Fermę Krów w Polsce Pensja: ‎800 dolarów do miesiąca Miejsce pracy : m. Łomża Tel: +48729382318 Тel: +48535397420 Viber: +48535397420 Viber:+48729382318 Wymogi: -..

25 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekun/ka osób starszych

InterKadrapokaż opis

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu..

28 dni temu aplikuj przez Nuzle

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

Zakład Aktywności Zawodowej poszukuje osób chętnych do pracy posiadających stopień niepełnosprawności: praca w Łomży od 01.11.2017 praca na 0,75 etatu zapewniona rehabilitacja, psycholog w miejscu..

31 dni temu aplikuj przez Nuzle

pracownik sklepu Łomża

Full Jobpokaż opis

Agencja Pracy Full Job (nr certyfikatu 13243) dla swojego Klienta poszukuje pracowników do sklepu odzieżowo przemysłowego. Zadania: * obsługa stanowiska kasjerskiego * reagowanie na bieżące potrzeby..

34 dni temu aplikuj przez Nuzle

Ankieter Terenowy

Poszukujemy osób do pracy przy realizacji ankiet terenowych. Stawka zależna od ilości zrealizowanych ankiet. 1 ankieta = od 20 zł wzwyż. Czas ankiety = od 15 minut wzwyż. Praca polega na znalezieniu..

36 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca w Holandii- obróbka drobiu

Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp.z o.o. (certyfikat nr. 13657) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje chętnych osób do pracy przy mięsie drobiowym Praca polega na pakowaniu, sortowaniu..

38 dni temu aplikuj przez Nuzle

FRANCZYZOBIORCA SIECI SKLEPU ŻABKA

TWOJA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ NASZE WSPARCIE Żabka to solidna i stabilna sieć. Już od 1998 roku odpowiadamy na potrzeby milionów Polaków, ułatwiając im codzienne życie. Rozwijając się razem z naszymi..

42 dni temu aplikuj przez Nuzle

Poszukujemy pani do opieki nad 86-letnią seniorką

GoWork.plpokaż opis

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993 Miejsce zlecenia: okolice Bremy Opis zlecenia: 86-letnia pani Aida cierpi na początki demencji oraz ma problemy z chodzeniem (porusza się na balkoniku..

48 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca dla Pielęgniarka/Pielęgniarz

Łomżyńskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. poszukuje pielęgniarek i pielęgniarzy pragnących podjąć pracę w nowoczesnym, prężnie rozwijającym się Centrum Diagnostyczno-Leczniczym. Oczekujemy:..

49 dni temu aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

Mechanik Utrzymania Ruchu

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: Analiza przyczyn i skutków zaistniałych awarii, prowadzenie działań prewencyjnych Analiza stanu technicznego urządzeń oraz opracowywanie planów remontów i przeglądów Nadzorowanie wykonywa

praca.pl
Oferta sponsorowana

Ajent Saloniku Prasowego

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie sprzedaży i zarządzanie Salonikiem Prasowym. Oferujemy: Stałe, gwarantowane wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne i dodatkowe. W pełni urządzony i zatowarowany salonik bez

praca.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy w Łomży

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 60 723 użytkowników otrzymuje powiadomienia o nowych ofertach pracy