Podobne oferty pracy

Koordynator NiemcyNowe

pokaż opis

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą..

Dzisiaj z Nuzle

Kierowca kurier LipskNowe

pokaż opis

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą..

Dzisiaj z Nuzle

Komisjoner Berlin (art. spożywcze)Nowe

pokaż opis

Komisjonowanie towaru za pomocą skanera ręcznego, Pakowanie zamówień Ręczny załadunek i rozładunek towarów Poszukujesz właśnie pracy a zakres obowiązków brzmi, jak coś dla Ciebie? Świetnie..

Dzisiaj z Nuzle

Komisjoner Halle (komisjonowanie markowej odzieży)Nowe

pokaż opis

Stres przed pierwszych wyjazdem jest naturalny. Naszym celem jest pomóc Ci go zminimalizować i ułatwić start. Mamy w tym duże doświadczenie. Działamy na rynku wiele lat. Zaufało nam setki pracowników..

Dzisiaj z Nuzle

Komisjoner Heitersheim (art. biurowe i elektroniczne)Nowe

pokaż opis

Chcesz wyjechać pierwszy raz do pracy do Niemiec i szukasz pewnej firmy, która da Ci potrzebne wsparcie ? Masz obawy przed wyjazdem? Chcesz, by ktoś pomógł Ci w znalezieniu mieszkania na miejscu..

Dzisiaj z Nuzle

Pakowacz Kolonia (sortownie przesyłek)Nowe

pokaż opis

Chcesz wyjechać za dłuższy czas za granicę i zarabiać w Euro? Masz doświadczenie w pracy fizyczne (niekoniecznie w Niemczech)? Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej Poszukujemy Komisjonerów..

Dzisiaj z Nuzle

Sprzątaczka Sprzątacz Pracownik SprzątającyNowe

pokaż opis

W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: SPRZĄTACZKA / SPRZĄTACZ PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO Miejsce pracy: WROCŁAW, ul. Graniczna Obowiązki: -dbałość..

Dzisiaj z Nuzle

SPRZĄTACZKA pracownik serwisu sprzątajacego...Nowe

pokaż opis

Poszukujemy osób chętnych do pracy w Serwisie sprzątającym Miejsce pracy- WROCŁAW ul. GranicznaPRACA OD ZARAZsprzątanie na hali ręczne i maszynowe od pon do pt od 6-12Obowiązki:-dbałość o utrzymanie..

Dzisiaj z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości