Lekka praca na produkcji dla kobiet, Częstochowa.

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: Śląskie
ŁOWCY PRACY - lepsza strona zatrudnienia.

Nr certyfikatu KRAZ: 18741

Oferta skierowana do osób z niepełnosprawnością.
Poszukiwane osoby na stanowisko: pracownik produkcji opakowań.

Miejsce pracy: Częstochowa - centrum.

Obowiązki:
-klejenie i składanie elementów,
-wizualna kontrola jakości,
-dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
-umiejętność logicznego myślenia,
-odpowiedzialność i sumienność,
-chęci do pracy.

Nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy:
-umowę o pracę na pełny etat,
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-bardzo korzystną lokalizację zakładu (dobre połączenie komunikacyjne).

Kontakt telefoniczny od poniedziałku-piątku w godzinach 8:00-16:00.
Zapraszamy do przesłania aplikacji poprzez portal wraz z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków