Podobne oferty pracy

Warszawa, Włochy, KasaNowe

pokaż opis

Market poszukuje osoby na kasę. Praca od zaraz w systemie zmianowym. Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy. Konieczna aktualna książeczka sanepid. Kontakt 505086496Prosimy o zamieszczenie w CV..

Dzisiaj z Nuzle

Warszawa, Ursynów, Lady z wędlinamiNowe

pokaż opis

Stoisko z wędlinami poszukuje osób do obsługi. Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy. Konieczna aktualna książeczka sanepid. Kontakt 505086496Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:..

Dzisiaj z Nuzle

Warszawa, Włochy, KasjerNowe

pokaż opis

Market poszukuje osób na kase. Praca od zaraz w systemie zmianowym. Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy. Konieczna aktualna książeczka sanepid. Kontakt 505086496Prosimy o zamieszczenie w CV następującej..

Dzisiaj z Nuzle

Warszawa, Ursynów, KasaNowe

pokaż opis

Market poszukuje osoby na kasę. Praca od zaraz w systemie zmianowym. Konieczna aktualna książeczka sanepid. Kontakt 505086496Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na..

Dzisiaj z Nuzle

Warszawa, Ursynów, Dział z nabiałemNowe

pokaż opis

Market poszukuje osób do obsługi działu z nabiałem. Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy. Konieczna aktualna książeczka sanepid.Kontakt505086496Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:..

Dzisiaj z Nuzle

Warszawa, Włochy, Lady z wędlinamiNowe

pokaż opis

Market poszukuje osób do obsługi lad z wędlinami. Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy. Konieczna aktualna książeczka sanepid. Kontakt 505086496Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:..

Dzisiaj z Nuzle

Szczecin, Sprzedawca w sklepie odzieżowymNowe

pokaż opis

Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, komunikatywną, lubisz kontakt z ludźmi, znasz techniki sprzedaży i umiesz je stosować w praktyce oraz pasjonuje Cię moda – dołącz do naszego zespołu! Twoje..

Dzisiaj z Nuzle

Warszawa, Białołęka, KasjerNowe

pokaż opis

Market spożywczy poszukuje osób na kasę. Praca od zaraz w systemie zmianowym. Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy. Konieczna aktualna książeczka sanepid.Kontakt 505086496Prosimy o zamieszczenie..

Dzisiaj z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości