Podobne oferty pracy

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Agencja pracy POLIN CARE 24( NIP 796 298 2524,REGON 369358253,KRAZ 18548 ) poszukuje opiekun ów osób starszych ze znajomością języka niemieckiego. Oferujemy legalną pracę na terenie Niemiec poświadczoną..

Wczoraj z Nuzle

OPIEKA NAD SENIORKA W GEISLINGEN - OD 23.07 NA...

pokaż opis

Firma Angel Care 24 poszukuje obecnie opiekunki do seniorki w miejscowości GEISLINGEN (BADENIA-WIRTEMBERGIA) TERMIN WYJAZDU: OD 23.07 (NA 4 TYG.) PROFIL PODOPIECZNEJ: Do opieki jest kobieta (92 lata..

Wczoraj z Nuzle

OPIEKA NAD MOBILNĄ SENIORKĄ W PULHEIM - OD...

pokaż opis

Firma Angel Care 24 poszukuje obecnie opiekunki do mobilnej seniorki w miejscowości Pulheim (Nadrenia-Północna Westfalia) TERMIN WYJAZDU: OD ZARAZ PROFIL PODOPIECZNEJ: Seniorka: 96 lat, 62 kg, 158..

2 dni temu z Nuzle

Pomoc domowa, sprzątanie 2 razy w tygodniu

pokaż opis

Szukam energicznej i chętnej do pracy osoby do sprzątania domu.Sprzątanie 2 razy w tygodniu po 5 godzin. 12/zł godzinaObowiązki: sprzątanie, prasowanie, mycie tarasu, pranie, zmiana pościeli i

5 dni temu z gumtree.pl

NADZÓR NAD MOBILNĄ, AKTYWNĄ SENIORKĄ W BADEN-BADEN

pokaż opis

SUPER ZLECENIE NADZÓR NAD MOBILNĄ, AKTYWNĄ SENIORKĄ W UZDROWISKOWYM MIEŚCIE BADEN-BADEN (BADENIA-WIRTEMBERGIA). Firma Angel Care 24 poszukuje obecnie opiekunki do podopiecznej, mieszkającej w BADEN-BADEN..

15 dni temu z Nuzle

Opiekun Osób Starszych - Bez języka

pokaż opis

Chcesz pracować jako opiekun osób starszych w Niemczech, ale nie znasz języka? Nic trudnego! Zapisz się na bezpłatny kurs niemieckiego!!! Po kursie praca Gwarantowana!!! Sosnowiec, Modrzejowska 29..

36 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen oferuje pracę dla opiekunów na podstawie umowy zlecenie. Praca dla pani od 30.04 na 2 miesiące w Felm – wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego Opieki wymaga..

86 dni temu z Nuzle

pomoc domowa

pokaż opis

Szuka sie osoby do pomocy domowej, zakupow na razie raz w tygodniu

104 dni temu z pomocdomowa.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości