Podobne oferty pracy

praca w lokalu gastronomicznym

pokaż opis

Zatrudnimy osobę do pracy w nowym kebabie - czynne od 10 - mile widziane prawo jazdy, obsługa kasy fiskalnej, konieczna książeczka zdrowia - mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Wczoraj z lento.pl

Kwalifikowany pracownik ochrony

pokaż opis

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie prowadzi rekrutację dla naszego Klienta z branży ochrony i sprzątania na stanowisko: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: Włoszczowa WYMAGANIA: na listę..

1 dni temu z Nuzle

Kwalifikowany pracownik ochrony

pokaż opis

Firma P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: Włoszczowa WYMAGANIA: • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony..

1 dni temu z Nuzle

Patrol Interewencyjny

pokaż opis

Firma P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY PATROL INTERWENCYJNY Miejsce pracy: Włoszczowa WYMAGANIA: • wpis na listę kwalifikowanych pracowników..

1 dni temu z Nuzle

Koordynator obiektów usługa sprzątania i ochrony

pokaż opis

Firma P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. w związku z intensywnym rozwojem Spółki poszukujemy osobę na stanowisko: KOORDYNATOR OBIEKTÓW USŁUGA SPRZĄTANIA I OCHRONY Miejsce: Włoszczowa WYMAGANIA: - orzeczenie..

1 dni temu z Nuzle

Praca Włoszczowa

pokaż opis

Witam poszukuję energicznej kobiety do pomocy na sklepie z odzieżą używaną, praca 4 dni w tygodniu po 10 godzin(środa + rozładunek towaru, czwartek,piątek, sobota) wynagrodzenie do 4000 netto. Praca na terenie Włoszczowy. WYMAGANA WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ

1 dni temu z lento.pl

Pielęgniarka – praca 100km od polskiej granicy

pokaż opis

Praca dla pielęgniarki w Rückersdorf – 100 km od granicy polskiej!!! Opieka nad pacjentem pod respiratorem Jesteś PIELĘGNIARKĄ i szukasz pracy w Niemczech niedaleko polskiej granicy? Mamy coś..

1 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości