KONTROLER JAKOŚCI - PRACA OD ZARAZ (20 OSÓB)

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Jesteśmy firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: SKAWINA (zapewniony bezpłatny transport)

Główne obowiązki:

- kontrola jakości wyrobów gotowych

Wymagania:

- chęci do pracy,
- zdolności manualne,
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) - możliwość indywidualnie dopasowanego grafiku

Oferujemy:

- bezpłatny transport do pracy z Krakowa,
- możliwość pracy w tygodniu lub tylko w weekendy (do wyboru),
- umowę zlecenie,
- atrakcyjne warunki finansowe,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
- pracę "od zaraz"

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Plus Kadra Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków, e-mail: krakow@pluskadra.pl, tel. 696 003 465
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków