• Kategoria:

    Produkcja
  • Lokalizacja:

    Zabrze
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-12-11

Kontrola jakości - Zabrze - Umowa o pracę

Miejsce pracy: Zabrze
Region: Śląskie

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obowiązki:

  • kontrola elementów plastikowych do części samochodowych,

  • proste prace pomocnicze na produkcji.

Wymagania:

  • zdolności manualne,

  • zaangażowanie - chęć do pracy,

  • gotowość do pracy na zmiany.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,

  • dodatek nocny,

  • długofalową współpracę,

  • opiekę koordynatora,

  • bezpłatne szkolenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków