Praca Knyszyn

6 ofert pracy
Oferta Ogólnopolska

Ślusarz, Niemcy €11,00-€12,00 netto/godz...

Bomet Sp. z o.o.pokaż opis

Zatrudnimy wykwalifikowanych ślusarzy do prac dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w Niemczech, specjalizujących się w produkcji elementów konstrukcji stalowych przeznaczonych dla sektora..

Aplikuj przez Nuzle
Oferta Ogólnopolska

Rekruter z Językiem Ukraińskim / Rosyjskim

Agencja Pośrednictwa Pracy FallWork Sp. z o.o. figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 6231. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Rekruter z..

Aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

Młodszy Koordynator ds. Marketingu i Eventów...

dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać tylko w języku niemieckim ; ; Główne zadania: Praca administracyjne w zakresie marketingu i zarządzania centrum Tworzenie koncepcji działań eventowych i marketingowych, realizacja i ich ocena Ścisła współpr

praca.pl

Praca w sam raz dla Ciebie - opieka

medica- hilfepokaż opis

Oferujemy: - prace w stabilnej firmie, - legalne zatrudnienie - wsparcie i opieka koordynatora w Polsce i Niemczech - zapewniamy organizację wyjazdu i powrotu Wymagamy: - pozytywnego usposobienia, cierpliwości..

18 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pilnie szukamy opiekunkę na zastępstwo !

Meavita24pokaż opis

Zatrudnimy opiekunkę od 05.10.2017 z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do Pani w miejscowości Abstatt. Podopieczna ma 85 lat i porusza się na wózku inwalidzkim lecz nie wymaga transferu..

22 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pomoc sprzedawcy - sprzedawca

pokaż opis

Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2000 PLN Zakres obowiązków Pomoc sprzedawcy - sprzedawca

30 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Praca dla opiekunki osoby starszej od 05.09 !

Meavita24pokaż opis

Zatrudnimy opiekunkę od 05.10.2017 z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do Pani w miejscowości Abstatt. Podopieczna ma 85 lat i porusza się na wózku inwalidzkim lecz nie wymaga transferu..

31 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca w zakładzie stolarskim, Knyszyn

Oferuję pracę w Knyszynie dla osoby z doświadczeniem w dziedzinie stolarki- cięcie, oklejanie i składanie mebli. Wymagania: motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki, w zamian oferuję dobre zarobki! Więcej informacji pod numerem: 509164869, za

99 dni temu z lento.pl

Opieka dla pary seniorów na terenie Niemcy

GoWork.plpokaż opis

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993 Wyjazd na 2-3 miesiące. Nasi podopieczni to małżeństwo Paula i Henrich. Seniorzy mieszkają w okolicach Münster. Oboje poruszają przy balkoniku..

106 dni temu aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

Doradca ds. Nieruchomości

Home Broker S.A.pokaż opis

; Co możemy Ci zaoferować? Pracę w najbardziej dynamicznej branży 80h intensywnego szkolenia wstępnego Możliwość zdobycia nowego zawodu Ponadprzeciętne zarobki (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny) Fantastyczną atmosferę pracy i wsparcie doświadc

praca.pl
Oferta sponsorowana

Monter wind

IAV Sp. z o.o.pokaż opis

; umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych zapewnione zlecenia na montaż wind narzędzia do wykonywania pracy zwrot kosztów dojazdu do miejsca przeznaczenia opłacone zakwaterowanie oraz dietę na wyżywienie przewóz na miejsce budowy możliwo

praca.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości