Kasjer/Sprzedawca – Pruszcz Gdański – Praca na Weekendy

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Region: Pomorskie

Agencja pracy tymczasowej Beetsma (nr rej. 5169) poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko:

Kasjer/Sprzedawca

Miejsce Pracy: Pruszcz Gdański
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na wymienionym stanowisku będzie zajmować się profesjonalną obsługą Klienta na stanowisku kasowym oraz wykładaniem towaru.

Wymagania:
Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Dyspozycyjność w weekendy.
Pełnoletność.

Oferujemy:
Elastyczny grafik.
Zdobycie doświadczenia.
Stałe zlecenia dla najlepszych.
Terminowe wypłaty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza.

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków