Podobne oferty pracy

Kasjer/sprzedawca ul. Radzikowskiego

pokaż opis

Kasjer/sprzedawcaMiejsce pracy: ul. RadzikowskiegoJesteśmy firmą od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego. W naszych sklepach zatrudniamy ponad 300 pracowników. Naszym celem jest kontynuacja..

Wczoraj z Nuzle

KASJER/SPRZEDAWCA Zielonki ul. Wiarusa

pokaż opis

Kasjer/sprzedawcaMiejsce pracy: Zielonki ul. WiarusaJesteśmy firmą od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego. W naszych sklepach zatrudniamy ponad 300 pracowników. Naszym celem jest kontynuacja..

Wczoraj z Nuzle

Kasjer/sprzedawca Rząska ul. Balicka

pokaż opis

Kasjer/sprzedawca Miejsce pracy:Rząska ul. BalickaJesteśmy firmą od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego. W naszych sklepach zatrudniamy ponad 300 pracowników. Naszym celem jest kontynuacja..

Wczoraj z Nuzle

Kasjer/sprzedawca Sidzina

pokaż opis

Miejsce pracy: Sidzina Jesteśmy firmą od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego. W naszych sklepach zatrudniamy ponad 300 pracowników. Naszym celem jest kontynuacja dynamicznego rozwoju..

Wczoraj z Nuzle

Kasjer/sprzedawca ul. Głowackiego

pokaż opis

Kasjer/sprzedawca Miejsce pracy: ul. GłowackiegoJesteśmy firmą od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego. W naszych sklepach zatrudniamy ponad 300 pracowników. Naszym celem jest kontynuacja..

Wczoraj z Nuzle

KASJER/SPRZEDAWCA Kraków ul. Radzikowskiego

pokaż opis

Kasjer/sprzedawca Miejsce pracy lokalizacje do wyboru: Kraków ul.Radzikowskiego . Jesteśmy firmą od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego. W naszych sklepach zatrudniamy ponad 300 pracowników..

Wczoraj z Nuzle

Kasjer/sprzedawca Kraków ul. Głowackiego

pokaż opis

Kasjer/sprzedawca Miejsce pracy lokalizacje do wyboru: Kraków ul.Głowackiego . Jesteśmy firmą od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego. W naszych sklepach zatrudniamy ponad 300 pracowników..

Wczoraj z Nuzle

sprzedawca- Factory Kraków, Modlniczka

pokaż opis

Zakład odzieżowy Bialcon poszukuje osoby na stanowisko sprzedawcy/ doradcy klienta. Miejsce pracy: Factory Kraków, Modlniczka Zadania na stanowisku: - obsługa klienta- asortyment damski - doradztwo..

9 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości