Podobne oferty pracy

Sprzedawca / Kasjer w salonie meblowym

pokaż opis

FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: Sprzedawca / Kasjer w salonie meblowym Miejsce pracy: Wrocław DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU..

Wczoraj z Nuzle

Sprzedawca do sklepu odzieżowego

pokaż opis

Poszukiwana młoda dziewczyna do pracy w sklepie odzieżowego na stanowisko Sprzedawcy Zakres obowiązków: - obsługa klientów - dbanie o prawidłową ekspozycję towaru - pomoc klientom w dokonaniu..

Wczoraj z Nuzle

Kasjer/Sprzedawca Bielany Wrocławskie

pokaż opis

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje..

Wczoraj z Nuzle

Sprzedawca do sklepu odzieżowego

pokaż opis

Do sklepu odzieżowego poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawcy Zakres obowiązków: - obsługa klientów - dbanie o prawidłową ekspozycję towaru - pomoc klientom w dokonaniu wyboru Wymagania: -..

2 dni temu z Nuzle

Sprzedawca

pokaż opis

Poszukiwana osoba do pracy w sklepie odzieżowym do obsługi klienta Zakres obowiązków: - dbanie o ekspozycje towaru - pomoc w doborze - obsługa Klienta Wymagamy: - młode kobiety - dyspozycyjność..

2 dni temu z Nuzle

Praca. Sprzedawca - Kasjer

pokaż opis

Tradycja i Jakość Sp. z o.o. to polska sieć spożywczych marketów dynamicznie działająca na terenie Wrocławia. Do naszych małych osiedlowych sklepów we Wrocławiu: - ul. Walerego Sławka - Hala..

5 dni temu z Nuzle

Kasjer-sprzedawca

pokaż opis

Poszukujemy pracowników do supermarketów! Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: -obsługę klienta -obsługę kasy fiskalnej -dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów -zamawianie..

10 dni temu z Nuzle

Kasjer - Sprzedawca. Otwieramy Nowy Supermarket

pokaż opis

Tradycja i Jakość Sp. z o.o. to polska sieć spożywczych marketów dynamicznie działająca we Wrocławiu. Do Nowego Supermarketu poszukujemy osób na stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA NASZYM PRACOWNIKOM..

10 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości