INŻYNIER HELP DESK – PRACA ZDALNA

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – firmy z branży IT, dostawcy oprogramowania dla amerykańskich klientów, poszukuje Kandydata/-ki na stanowisko:

3000 – 6000 netto (do negocjacji)

OPIS STANOWISKA:
-Przyjmowanie zgłoszeń, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
-Nadzorowanie systemów wewnętrznych;
-Zapewnienie wsparcia technicznego dla Klientów w ramach realizowanych projektów
-Dbanie o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług.

OCZEKIWANIA:
-Doświadczenie w administracji serwerami Windows;
-Język angielski na poziomie komunikatywnym;
-Znajomość zagadnień sieciowych;
-Doświadczenie w budowaniu sieci komputerowych od zera;
-Komunikatywność oraz dobra organizacja pracy;
-Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów.

MILE WIDZIANE:
-Znajomość serwerów Linux;
-Doświadczenie w pracy zdalnej;

KLIENT OFERUJE:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
-Wynagrodzenie: 3000 – 6000 netto (do negocjacji);
-Pracę zdalną, w godzinach: 14:00/16:00 – 22:00/00:00 polskiego czasu, lub pracę w godzinach 8.00-16.00 plus okazjonalne dyżury w godzinach popołudniowych;
-Pracę w międzynarodowym środowisku;
-Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja-it@tigura.pl z dopiskiem „inżynier Help Desk”

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków