Inżynier Elektryk

Miejsce pracy: Nowy Targ
Region: Małopolskie

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, wykorzystującej najwyższe standardy i najnowocześniejsze
technologie, w wyniku
dynamicznego rozwoju poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

inżynier elektryk

Opis stanowiska:

przygotowanie inwestycji w zakresie elektrycznym (redagowanie wytycznych, uzgodnienia, decyzje, opinie), koordynacja na etapie przygotowania jak i realizacji inwestycji z zakresu branży elektrycznej, nadzór i kontrola nad pracami elektrycznymi (pracownikami firmowymi, podwykonawcami) w współpracy z koordynatorami, pozyskiwanie i analiza ofert na usługi elektryczne podwykonawców, materiałów i urządzeń, kontrola, dokumentowanie jakości prac i harmonogramu, opracowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej z zakresu instalacji elektrycznych, projektowanie instalacji elektrycznych systemów naśnieżania oraz oświetlenia stoków, kosztorysowanie i sporządzanie ofert w zakresie instalacji elektrycznych. Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, specjalność elektryka, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia SEP „E” i „D” do 1kV, umiejętność doboru i obliczeń dla kabli niskiego napięcia znajomość zasad i projektowania instalacji elektrycznych, komunikatywna znajomość języka angielskiego, odporność na stres, wysoka umiejętność organizacji pracy, samodzielność, dyspozycyjność i terminowość.


Oferujemy:

bardzo dobre warunki pracy w profesjonalnym zespole o wysokiej kulturze organizacyjnej, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, pracę przy ciekawych projektach, możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń wprowadzających.Agencja Doradztwa Personalnego Kosek & Kosek nr. Cert. 11609


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Aplikuj na stanowisko:
Inżynier Elektryk
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości