Podobne oferty pracy

Technik obsługi - konserwator w BydgoszczyNowe

pokaż opis

Grupa INWEMER działająca na terenie całego kraju w dziedzinie obsługi technicznej budynków, poszukuje pracowników na stanowiska: Technik obsługi - konserwator w Bydgoszczy Zakres obowiązków:..

Dzisiaj z Nuzle

Pracownik hali sprzedażyNowe

pokaż opis

Uczysz się lub studiujesz i chcesz pogodzić naukę z pracą? Jesteś osobą pracującą i szukasz dodatkowego zajęcia na kilka godzin dziennie lub na weekend? A może jednak szukasz pracy w większym..

Dzisiaj z hrlink.pl

Pracownik hali sprzedażyNowe

pokaż opis

Potrzebujesz gotówki na już? Uczysz się lub studiujesz i chcesz pogodzić naukę z pracą? Jesteś osobą pracującą i szukasz dodatkowego zajęcia na kilka godzin dziennie lub na weekend? A może..

Dzisiaj z hrlink.pl

MASZYNISTANowe

pokaż opis

PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Nasze tramwaje i pociągi..

Dzisiaj z hrlink.pl

Mobilny mechanik samochodów ciężarowychNowe

pokaż opis

MOBILNY MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Miejsce pracy: Polska, Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Włochy ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Realizacja zleceń serwisu HUSSAR ANGELS na terenie Polski i Europy..

Dzisiaj z Nuzle

Monter płyt G-K / Instalator Elementów Wykończenia...Nowe

pokaż opis

Firma AQVARIUS TRADING WLL dostarcza rozwiązania kadrowe w Katarze od 2012.Dzięki licznym projektom budowlanym i infrastrukturalnym, zakończonym sukcesem przy udziale naszej kadry, wyrośliśmy na

Dzisiaj z gumtree.pl

Pracownik Hali - Dział PrzemysłowyNowe

pokaż opis

Profesjonalnym przyjęciem i obsługą klienta dbając o dobre relacje,Obsługą i doradzaniem klientom produkt

Dzisiaj z gazetapraca.pl

pracownik porządkowy(nr 4114)

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy.,.Umowa zlecenie Wynagrodzenie brutto 2100 - 2150 PLN Zakres obowiązków utrzymanie w czystości posadzek, nawierzchni utwardzonych, ławek, siedzisk, gablot, wejść do obiektu, koszy na śmieci, parapetów, itp. miejsc

od 2 150 zł do 2 150 zł /mies.
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości