Podobne oferty pracy

Personel sprzątającyNowe

pokaż opis

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie prowadzi rekrutację dla naszego Klienta z branży ochrony i sprzątania na stanowisko: PERSONEL SPRZĄTAJĄCY Miejsce pracy: Starachowice WYMAGANIA: orzeczenie o niepełnosprawności..

Dzisiaj z Nuzle

Pracownik ochronyNowe

pokaż opis

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla naszego Klienta z branży ochrony i sprzątania poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY MIEJSCE PRACY: Starachowice WYMAGANIA: orzeczenie o niepełnosprawności..

Dzisiaj z Nuzle

Personel sprzątającyNowe

pokaż opis

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie prowadzi rekrutację dla naszego Klienta z branży ochrony i sprzątania na stanowisko: PERSONEL SPRZĄTAJĄCY Miejsce pracy: Skarżysko Kamienna WYMAGANIA: orzeczenie..

Dzisiaj z Nuzle

Pracownik ochronyNowe

pokaż opis

Firma P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: Starachowice WYMAGANIA: • orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny • dokładność..

Dzisiaj z Nuzle

Personel sprzątającyNowe

pokaż opis

Firma P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Personel sprzątający Miejsce pracy: Starachowice WYMAGANIA: • orzeczenie o niepełnosprawności • dokładność w wykonywaniu..

Dzisiaj z Nuzle

Kwalifikowany pracownik ochronyNowe

pokaż opis

Firma P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: Starachowice WYMAGANIA: • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony..

Dzisiaj z Nuzle

Specjalista ds. zmian konstrukcyjnychNowe

pokaż opis

Miejsce pracy: Starachowice, KielceZadania:Sprawdzanie zgodności listy części z rysunkami konstrukcyjnymiSprawdzanie zgodności dokumentacji konstrukcyjnej z wewnętrznymi normamiOpracowywanie zmian konstrukcyjnych w systemie (lista zmian i opis zmian

Dzisiaj z gazetapraca.pl

Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych...Nowe

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2100 PLN Zakres obowiązków prace przy obróbce drewna

Dzisiaj z Centralna baza ofert pracy
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości