OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO z doświadczeniem

Miejsce pracy: Venlo
Kraj: Holandia
Masz uprawnienia na wózek widłowy i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiejętności w Holandii ! Mamy oferty w całym kraju! Możesz pracować dla tak znanych firm jak CEVA, GXO, czy DHL - sam wybierz!

Co oferujemy?
- Atrakcyjną stawkę godzinową... nawet BARDZO ATRAKCYJNĄ jeśli Twoje uprawnienia dotyczą wysokiego składowania: od 13,41 EURO +8.33% Dodatek wakacyjny = 14.53 EURO brutto!
- Bonusy płacowe np. +30% wieczory i nocki, +50% za pracę w soboty, +100% niedziele!
- Minimum formalności i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granicę
- Bezpieczne zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Pomoc koordynatorów na miejscu, aplikacje myOTTO oraz telefoniczny helpdesk po polsku dostępny 24/7

Główne zadania:

- obsługa wózka widłowego

- rozładunek / załadunek towarów

- magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów

Nasze wymagania:

- dostępność na dłuższy okres min. pół roku

- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych oraz posiadanie uprawnień (lub chęć ich wyrobienia ;-)

Zgłoś się już teraz i zacznij zarabiać w EURO!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 000 - pokaż numer telefonu - 000 036 5511, NIP 896 - pokaż numer telefonu - 896 150 8583, REGON 021 - pokaż numer telefonu - 021 351 810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

O firmie OTTO Work Force

  • OTTO Work Force
  • www: https://www.ottoworkforce.pl/home/

Oferty pracy OTTO Work Force

Operator wózka wysokiego składu | 15,00 €/h +...
Niemcy
18 godzin temu z aplikuj.pl
Amsterdam
wczoraj z Nuzle