Praca Gryfów Śląski

8 ofert pracy
Oferta Ogólnopolska

Lekarz POZ

N ZOZ "ASKLEPIOS" Sp.j. w Birczy (woj. Podkarpackie) zatrudni lekarza do pracy w POZ, (pełny etat), atrakcyjne wynagrodzenie, korzystne warunki. Kontakt tel. 608 023 258, e-mail: kwtomaka@poczta.wp.pl

Aplikuj przez Nuzle
Oferta Ogólnopolska

Lekarz POZ

NZOZ "Res Medica" w Dubiecku (woj. Podkarpackie) zatrudni lekarzy do pracy w POZ, (pełny etat), dogodne warunki, atrakcyjne wynagrodzenie. Kontakt tel. 608 401 325

Aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

Doradca klienta indywidualnego

PKO Bank Polskipokaż opis

Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to: entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby klienta wykształcenie średnie lub wyższe znajomość br

praca.pl

Pracownik Produkcji

Ascaripokaż opis

Okazja! Szukasz dobrze płatnej pracy, w dobrych warunkach? Praca w Libercu- czyste środowisko pracy obecność koordynatora - praca na pełny etat, długoterminowa - pełne ubezpieczenie - umowa o pracę..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Masz doświadczenie w opiece nad osobą starszą?

Firma HERZ 24 sp. z o.o. sp.k. świadczy głównie usługi opiekuńcze dla niemieckich Seniorów. Naszym Kandydatkom zapewniamy legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca dla kobiet i mężczyzn blisko granicy...

Marta Czaplapokaż opis

Dla Naszego wiodącego klienta, firmy "DENSO" w Libercu zatrudnimy osoby do produkcji i montażu klimatyzatorów do samochodów różnych marek. Oferujemy: -umowę o prace na czas nieokreślony, -pełne..

6 dni temu aplikuj przez Nuzle

Monter instalacji Klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Kobbopokaż opis

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku monter instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, do samodzielnej pracy lub do przyuczenia zawodu. Praca stabilna, miła atmosfera..

6 dni temu aplikuj przez Nuzle

Atrakcyjna oferta pracy w Czechach

Danas&Sylwiaspokaż opis

Praca na produkcji - Czechy Poszukujemy mężczyzn i kobiet do pracy na produkcji w Czechach w okolicach miejscowości Mlada Boleslav. Wymagania wobec kandydatów: - dobry stan zdrowia, - sprawność..

9 dni temu aplikuj przez Nuzle

OPIEKUN NA ZASTĘPSTWO DO PARY W OK. KARLSRUHE...

ANGELCARE24pokaż opis

FIRMA ANGELCARE 24 OFERUJE PRACĘ OPIEKUNOM/OPIEKUNKOM OSÓB STARSZYCH NA TERENIE NIEMIEC! ZAROBKI DO 1500 EURO NETTO + DO 430 EURO PREMII !! Miejsce pracy: RASTATT (OK. KARLSRUHE). Termin rozpoczęcia..

18 dni temu aplikuj przez Nuzle

Spawacz MIG/MAG ( aluminium ). Holandia od zaraz

Holenderska firma JOB SPECTRUM poszukuje wykwalifikowanych pracowników do branży przemysło-metalurgicznej. Prowadzimy ciagly nabór dla:Spawacz MIG/MAG ( aluminium ). Holandia od zaraz. € 13,50 netto..

34 dni temu aplikuj przez Nuzle

Zostan producentem kamienia deokracyjnego

Kamien Dekoracyjnypokaż opis

Sprzedam technologię Produkcji Kamienia Dekoracyjnego Przeprowadzimy szkolenie z całego zakresu procesu produkcji Kamienia Dekoracyjnego, produkcji miękkich form odlewniczych, barwienia i wybarwiania..

41 dni temu aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

Zatrudnie magistra do Złotoryi

Szukamy magistrów na etat do naszej apteki z ugruntowaną pozycją na rynku w Złotoryi. Przejrzyste warunki zatrudnienia. Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, premie, dodatki funkcyjne oraz dodatek dojazdowy-pokrywający koszty dojazdu. Jako n

infopraca.pl
Oferta sponsorowana

Magazynier – branża motoryzacyjna

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu Utrzymywanie porządku na magazynie Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej

praca.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości