Podobne oferty pracy

Elektryk utrzymania ruchuNowe

pokaż opis

Zadania:  wykonywanie napraw i prac montażowych – samodzielne prowadzenie prac montażowych i napraw na polecenie przełożonego lub na podstawie przygotowanych planów  współpraca przy większych..

Dzisiaj z Nuzle

Serwisant - MechanikNowe

Dzisiaj z pracuj.pl

Pracownik HaliNowe

Dzisiaj z pracuj.pl

Spawacz MIGNowe

pokaż opis

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S. C. nr certyfikatu 12849dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:SpawaczWymagania:- doświadczenie i odpowiednie certyfikaty- zaangażowanie i dłuższa..

Dzisiaj z Nuzle

Sprzątanie dla osób z orzeczeniem i bezNowe

pokaż opis

Zatrudnimy do sprzątania basenu osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na umowę o pracę oraz osoby bez orzeczenia na podstawie umowy-zlecenia. Wstępnie kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem..

Dzisiaj z Nuzle

SprzątaczkaNowe

pokaż opis

W związku z intensywnym rozwojem firmy zatrudnimy do pracy sprzątaczki na terenie Gliwic ul. Einsteina. Praca przy sprzątaniu biur oraz części socjalnych: szatnie, stołówki, łaźnie. Na terenie..

Dzisiaj z Nuzle

Pracownik gospodarczy z orzeczeniem- GliwiceNowe

pokaż opis

Zakład Pracy Chronionej poszukuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: pracownik gospodarczyPraca - Gliwice ul. BojkowskaZAKRES OBOWIĄZKÓW :• Drobne prace gospodarcze• Doczyszczanie..

Dzisiaj z Nuzle

Gospodarczy z orzeczeniem- GliwiceNowe

pokaż opis

Zakład Pracy Chronionej poszukuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: pracownik gospodarczyPraca - Gliwice ZAKRES OBOWIĄZKÓW :• Drobne prace gospodarcze• Doczyszczanie hali..

Dzisiaj z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości