Fizjoterapeuta - praca w Niemczech

Miejsce pracy: Katowice
Region: Śląskie

KGM BERATUNGS GmbH - Jesteśmy niemiecką firmą która współpracuje zwieloma ośrodkami opieki, klinikami i szpitalami na terenie Niemiec, austrii oraz szwajcarii .

Poszukujemy Fizjoterapeutów chętnych  do pracy w niemczech

Nasi Kandydaci/Kandydatki w szybkim terminie otrzymają od przyszłego pracodawcy (jeszcze przed wyjazdem) oficjalną oraz legalną umowę o pracę, według niemieckiego kodeksu pracy bez ponoszenia kosztów pośrednictwa.

Opis stanowiska:

- Dokonywanie oceny stanu osoby, która ma być poddawana zabiegom fizjoterapeutycznym oraz wykonywanie badań  czynnościowych, niezbędnych do programowania i kontrolowania procesu fizjoterapii.

- Wykonywanie badań czynnościowych, niezbędnych do programowania i kontrolowania procesu fizjoterapii

- Programowanie i wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, w tym masażu i stosowanie metod fizjoterapii.

- Nauczanie pacjentów  posługiwania  się  wyrobami medycznymi, które są przedmiotami ortopedycznymi i środkami pomocniczymi wykonanymi na zamówienie metodami produkcji seryjnej

- Współpraca z pielęgniarką w opracowaniu indywidualnego planu i  potrzeb osób objętych opieką .

- Prowadzenie dokumentacji medycznej , etc,

Wymagania:

- wykształcenie Fizjoterapeuty

- jeśli istnieje, jednak nie konieczna nostryfikacja dyplomu na terenie Niemiec

- znajomość języka niemieckiego na poziomie A2+

- referencje, świadectwa pracy, kursy językowe etc będą dodatkowym atutem

- zaangażowanie, profesjonalizm oraz umiejętność pracy w sytuacjach stresujących

- empatia i pogodne usposobienie

Oferujemy :

- pracę w przychodniach fizjoterapeutycznych

- umowę o pracę na czas nieokreślony według niemieckiego kodeksu pracy z pełnym ubezpieczeniem (nawet rodziny) oraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi

- wynagrodzenie miesięczne od przed nostryfikacją 2000 EUR (ok. 9000 zł) do po nostryfikacji 3.500 EUR (ok.15000 zł) brutto (w zależności od wykształcenia, doświadczenia oraz znajomości języka)

- wakacyjne oraz świąteczne dodatki + dodatki za niedziele, święta, nocki oraz system zmianowy pracy

- pomoc w nostryfikacji zawodu w niemczech

Sposób aplikowania :

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie  CV ze zdjęciem w języku niemieckim oraz skan tłumaczenia dyplomu na język niemiecki na adres e-mail: info@kgm-beratung.de

Ewentualne bliższe informacje pod nr tel:

Tel.: +49 (0) 341 - 39 29 46 21

Fax:  +49 (0) 341 - 39 29 46 32

e-mail: info@kgm-bertung.de

homepage: www.kgm-beratung.de

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków