Firma: Sun-Pro Sp. z o.o.

6 ofert pracy

ankieter / promotor

Poszukujemy osób do realizacji badań na temat odnawialnych źródeł energii w rożnych miejscach województwa. Jeżeli szukasz pracy: – stałej – około 5-6 godzin dziennie (3/4 etatu) – przy..

5 dni temu aplikuj przez Nuzle

Ankieter Terenowy Gdańsk

Poszukujemy osób do realizacji ankietowych badań terenowych.Poszukujemy osób do realizacji badań terenowych na temat odnawialnych źródeł energii w rożnych miejscach województwa. Nie musisz mieszkać..

5 dni temu aplikuj przez Nuzle

Ankieter Terenowy

Poszukujemy osób do realizacji badań terenowych na temat odnawialnych źródeł energii w rożnych miejscach województwa. Nie musisz mieszkać w dużym mieście żeby u nas pracować! Nie musisz mieć..

5 dni temu aplikuj przez Nuzle

Zamówienia publiczne

Poszukujemy osoby biegłej i zorientowanej w przetargach i zamówieniach publicznych. W roku 2018 jest przewidziana realizacja zadań Regionalnego Programu Operacyjnego ws. wniosków o dofinansowanie..

5 dni temu aplikuj przez Nuzle

technik elektryk OZE

Poszukujemy osoby z wykształceniem elektrycznym. Nie wymagamy doświadczenia w pracy z instalacjami PV. Zakres obowiązków: - nadzór nad montażami instalacji fotowoltaicznych - opieka szkoleniowa..

88 dni temu aplikuj przez Nuzle

Przedstawiciel Handlowy

Od kandydatów oczekujemy:-wykształcenia co najmniej średniego-doświadczenia w sprzedaży niezależnie od branży-orientacji na klienta, umiejętności identyfikacji jego potrzeb-orientacji na cele..

110 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości