Firma: Sp. J. Taurus

10 ofert pracy

Sprzedawca

Sp. J. Tauruspokaż opis

W zakres obowiązków sprzedawcy w salonie jubilerskim w Słupsku w Galerii Jantar wchodzi sprzedaż oraz prezentacja biżuterii oraz zegarków. Firma nasza posiada 3 projektantów biżuterii podążającej..

10 dni temu aplikuj przez Nuzle

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

SP.J. TAURUSpokaż opis

Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto od 2800 PLN Zakres obowiązków SPRZEDAŻ BIŻUTERII NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Sprzedawca

Sp.J.Tauruspokaż opis

Oferowana praca polega na sprzedaży oraz prezentacji biżuterii oraz zegarków w Salonie Jubilerskim w Bydgoszczy. Na stanowisku stwarzamy możliwość kreatywnego myślenia oraz poznawania najnowszych..

22 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzedawca

Nie dotyczy Wynagrodzenie brutto od 2100 PLN Zakres obowiązków sprzedaż biżuterii w salonie firmowym; umowa od 12.02.2018 r. do 12.05.2018 r. godziny pracy: 9.00- 21.00, równoważny system czasu pracy; miejsce pracy:

24 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Pracownik Biurowy

Sp. J. Tauruspokaż opis

Oferowana praca polega na wycenie biżuterii w Firmie w Tucholi z 20 letnim stażem. Na oferowanym stanowisku istnieje możliwość rozwoju kreatywnego myślenia oraz pięcia się po szczeblach kariery..

24 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzedawca

Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto od 2100 PLN Zakres obowiązków Sprzedaż biżuterii w sklepie firmowym. Praca na umowę o pracę w godz. 9-21 w Kołobrzegu, również w weekendy

28 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

PRACOWNIK BIUROWY

SP.J. TAURUS WIESŁAW SZĄSZOR , MARIETTA...pokaż opis

Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto od 2200 PLN Zakres obowiązków WYCENA TOWARU, KONTAKT Z KLIENTAMI FIRMY, OBSŁUGA POCZTY, SPORZĄDZANIE PISM

32 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Sprzedawca w salonie jubilerskim w Słupsku

Sp.J.Tauruspokaż opis

W zakres prac oferowanej pracy wchodzi sprzedaż oraz prezentacja biżuterii w Salonie Jubierskim Glamor w Galerii Jantar. Firma nasza prowadzi sprzedaż biżuterii pochodzącej z całego świata oraz..

52 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzedawca na stoisku z biżuterią

Sp.j Tauruspokaż opis

Oferowana praca polega na sprzedaży oraz prezentacji biżuterii srebrnej oraz zegarków. W zakres obowiązków wchodzą również układanie biżuterii oraz czyszczenie jej. Mile widziane doświadczenie..

60 dni temu aplikuj przez Nuzle

Oferuję atrakcyjnę pracę sprzedawcy w Słupsku

Sp.j Tauruspokaż opis

Oferowana praca polega na sprzedaży oraz prezentacji biżuterii srebrnej, złotej oraz zegarków . Biżuteria w naszych salonach podąża za nowoczesnymi trendami mody. Jest dziełem 3 naszych projektantów..

63 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Sp. J. Taurus

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 60 636 użytkowników otrzymuje powiadomienia o nowych ofertach pracy