Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

12 oferty pracy

Młodszy Specjalista w Wydziale Teleinformatyki

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:Bieżąca eksploatacja i usuwanie uszkodzeń systemów zasilania bezprzerwowego 230V AC i 48V DC;Eksploatacja, przeglądy okresowe i naprawy systemów klimatyzacji;Prowadzenie..

6 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista Koordynator w Sekcji Utrzymania Urządzeń

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:Koordynowanie planowania prac dotyczących utrzymania technicznego urządzeń pomiarowych;Nadzór nad realizacją planów utrzymania technicznego;Koordynowanie..

6 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista w Wydziale Zarządzania Środkami...

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:Prowadzenie ewidencji środków trwałych, w tym sporządzanie wykazów, w różnych przekrojach rzeczowych i czasowych, składników majątku sieciowego (w..

10 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista w Wydziale Administracji

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:Nadzór nad bieżącą eksploatacją budynków siedziby PSE S.A. w Katowicach oraz urządzeń i instalacji elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji, systemów..

10 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista w Wydziale Terenowej Eksploatacji...

Miejscem pracy jest obszar działania Wydziału Terenowej Eksploatacji Bydgoszcz (ZES Bydgoszcz)Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:Realizacja prac eksploatacyjnych w zakresie stacji i linii..

11 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista w Sekcji Rekrutacji i Wizerunku Pracodawcy

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, zwłaszcza techniczne z sektora energetycznego;Udział w tworzeniu polityki..

11 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista w Biurze Zarządzania Ryzykiem

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:Wsparcie administracyjne i kontrolingowe prac Biura, w tym:Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz archiwizacja korespondencji..

11 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista w Wydziale Terenowej Eksploatacji...

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:Realizacja prac eksploatacyjnych w zakresie stacji i linii elektroenergetycznych na obszarze działania ZES;Realizacja zadań obsługi ruchowej stacji elektroenergetycznych..

12 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista w Wydziale Platform Systemowych

Zatrudniona Osoba będzie odpowiedzialna za bieżące utrzymanie oraz rozwój systemów informatycznych w zakresie platform serwerowych, macierzy dyskowych oraz SAN.Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:Administracja..

12 dni temu z erecruiter.pl

Starszy Specjalista w Wydziale Platform Systemowych

Zatrudniona Osoba będzie odpowiedzialna za bieżące utrzymanie oraz rozwój systemów informatycznych w zakresie platform serwerowych, macierzy dyskowych oraz SAN.Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:..

12 dni temu z erecruiter.pl

Starszy Specjalista w Sekcji Postępowań, Zgodności...

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:Modelowanie ryzyka niezgodności dostawców i towarów ze strategią zakupową Spółki oraz standardami i specyfikacjami technicznymi;Weryfikacja ofert dostawców..

12 dni temu z erecruiter.pl

Starszy Specjalista w Wydziale Baz Danych i Oprogramowania...

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:Administrowanie serwerami aplikacyjnymi IBM WAS;Administrowanie IBM Integration Bus;Administrowanie bazami danych IBM DB2;Administrowanie bazami danych PostgreSQL..

13 dni temu z erecruiter.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości