Firma: PFLEGE MIT HERZEN 24 SP. Z O.O.

7 ofert pracy

Zlecenie opieki w Monachium

Pflege mit Herzen 24 poszukuje opiekunki zainteresowanej zleceniem w Monachium. Podopieczny ma 92 lata, cierpi na Parkinsona, porusza się samodzielnie. Zadaniem opiekunki jest pomoc podopiecznemu w czynnościach..

8 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pilne zlecenie dla opiekunki - Niemcy

Pflege mit Herzen 24 poszukuje opiekunki zainteresowanej wyjazdem od zaraz do 77-letniej podopiecznej z Rorup, ok.Dortmundu.Podopieczna cierpi na lekką demencję, inkontynencję, ma problemy ze wzrokiem.Do..

8 dni temu aplikuj przez Nuzle

Zlecenie opieki - Niemcy

Pflege mit Herzen 24 poszukuje opiekunki zaiteresowanej zleceniem w Troisdorf. 76-letnia pani Helgajest mobilna, porusza się sama. Stan umysłowy: demencja w średnim stopniu.Potrzebuje pomocy podczas..

8 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca dla opiekunek osób starszych - Niemcy

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Gwarantujemy legalną pracę w Niemczech tym, którzy chcieliby opiekować się osobą starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę..

8 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka osób starszych - ok.Stuttgartu

Pflege mit Herzen 24 poszukuje opiekunki zainteresowanej zleceniem opieki nad małżeństwem w Adelberg. 64-letnia podopieczna porusza się samodzielnie lub przy pomocy balkonika. Podopieczna cierpi na..

8 dni temu aplikuj przez Nuzle

Zarabiaj pomagając innym - PmH24 zaprasza

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych zainteresowaną podjęciem zlecenia w Kolonii, Niemcy na zlecenie od 17.1.2017 na 2 miesiące. STAN ZDROWIA POOPIECZNEJ:..

8 dni temu aplikuj przez Nuzle

Zlecenie dla opiekunki - Niemcy

Poszukujemy opiekunki zainteresowanej pracą w Pullach.88-letnia podopieczna cierpi na nadciśnienie, zwyrodnienie plamki żółtej. Niedosłyszy i ma początki Alzheimera (dezorientacja czasowa i przestrzenna)..

8 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości