Firma: Performance Media Sp. z o.o.

10 ofert pracy

Junior Agency Relationship Manager

Jeśli to właśnie Ty, wchodzisz na spotkanie z uśmiechem na twarzy budując pozytywną atmosferę każdego dnia – stań się częścią najlepszej agencji marketingu internetowego w Polsce!Potrzebujemy..

7 dni temu z erecruiter.pl

SEM Specialist

Rynek reklamy internetowej nie ma dla Ciebie tajemnic? Wiesz jak działa Google AdWords? Śledzenie najnowszych trendów w e-marketingu to dla Ciebie pasja? Super! Zgłoś się do nas i zacznij pracę..

7 dni temu z erecruiter.pl

SEM Account Manager

Jeśli w Obsłudze Klienta czujesz się jak ryba w wodzie, znasz się na Google AdWords, a reklama internetowa to coś, co naprawdę Cię interesuje… Dołącz do jednej z najlepszych agencji marketingu..

7 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. e-marketingu

Marketing internetowy nie ma dla Ciebie tajemnic, a przy okazji jesteś mistrzem kontaktów interpersonalnych? Cenisz sobie innowatorskie pomysły i chętnie wcielasz je w życie? Jeśli i jedno i drugie..

7 dni temu z erecruiter.pl

PHP Developer

Dobrze znasz język PHP? Zagadnienia związane z kontrolą wersji (GIT) nie mają dla Ciebie tajemnic? Poruszasz się w środowisku Unix? Jeśli to właśnie Ty – stań się częścią najlepszej agencji..

10 dni temu z erecruiter.pl

WEB ANALYST

Masz doświadczenie w pracy w digitalu? Dobrze czujesz się w optymalizacji i automatyzacji raportów? Koordynowanie projektów i swojej pracy to Twoje drugie imię? Jeśli to właśnie Ty, dołącz do..

15 dni temu z erecruiter.pl

Key Account Manager

Potrzebujemy osoby, która:posiada doświadczenie w sprzedaży B2B (idealnie w obszarze marketingu internetowego);potrafi pozyskiwać nowych klientów i ma sukcesy w tym obszarze;wie jak dbać o relacje..

18 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista SEO

HTML, CSS, PHP to dla Ciebie chleb powszedni? Wiesz jak ich używać, by zdziałać w „Internetach” cuda ;)? Strony WWW nie mają dla Ciebie tajemnic? Jeśli ten opis pasuje do Ciebie, to nie pozwól..

19 dni temu z erecruiter.pl

Marketing Specialist

Dołącz do Performance Media – grona specjalistów od marketingu internetowego!Szukamy Marketing Specialisty, który zachwyci nas swoimi niebanalnymi pomysłami i PR-owym urokiem osobistym. Jeśli..

29 dni temu z erecruiter.pl

Młodszy Specjalista SEO

Jeśli nie boisz się nieznanego, interesujesz się New Media i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie – dołącz do najlepszej agencji marketingu internetowego w Polsce już dziś!Potrzebujemy człowieka..

31 dni temu z erecruiter.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Performance Media Sp. z o.o.

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 60 637 użytkowników otrzymuje powiadomienia o nowych ofertach pracy