Firma: Performance Media Sp. z o.o.

8 ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży SEM/SEO

Sprzedaż to Twoje życie, coś w czym czujesz się najlepiej? Lubisz kontakt telefoniczny (i nie tylko…) z Klientami i wiesz, JAK z nimi rozmawiać? Szukasz wyzwań i rozwoju bo w dotychczasowej pracy..

4 dni temu z erecruiter.pl

Recepcjonista/ka - Asystent/ka biura

Dołącz do Performance Media – grona specjalistów od marketingu internetowego!Szukamy Recepcjonisty(-ki)/Asystenta(-ki) Biura, który ma Office’a w małym palcu i potrafi zarządzać biurem. Dzwoniący..

5 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista SEO

HTML, CSS, PHP to dla Ciebie chleb powszedni? Wiesz jak ich używać, by zdziałać w „Internetach” cuda ;)? Strony WWW nie mają dla Ciebie tajemnic? Jeśli ten opis pasuje do Ciebie, to nie pozwól..

8 dni temu z erecruiter.pl

SEM Specialist

Rynek reklamy internetowej nie ma dla Ciebie tajemnic? Wiesz jak działa Google AdWords? Śledzenie najnowszych trendów w e-marketingu to dla Ciebie pasja? Super! Zgłoś się do nas i zacznij pracę..

11 dni temu z erecruiter.pl

Key Account Manager

Potrzebujemy osoby, która:posiada doświadczenie w sprzedaży B2B (idealnie w obszarze marketingu internetowego);potrafi pozyskiwać nowych klientów i ma sukcesy w tym obszarze;wie jak dbać o relacje..

14 dni temu z erecruiter.pl

Młodszy Specjalista SEO

Jeśli nie boisz się nieznanego, interesujesz się New Media i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie – dołącz do najlepszej agencji marketingu internetowego w Polsce już dziś!Potrzebujemy człowieka..

19 dni temu z erecruiter.pl

SEM Account Manager

Jeśli w Obsłudze Klienta czujesz się jak ryba w wodzie, znasz się na Google AdWords, a reklama internetowa to coś, co naprawdę Cię interesuje… Dołącz do najlepszej agencji marketingu internetowej..

28 dni temu z erecruiter.pl

Ekspert Google Adwords

Rynek reklamy internetowej nie ma dla Ciebie tajemnic? Wiesz jak działa Google AdWords? Śledzenie najnowszych trendów w e-marketingu to dla Ciebie pasja? Lubisz przekazywać swoją wiedzę innym? Super!..

28 dni temu z erecruiter.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości