Firma: ITI Neovision S.A.

23 oferty pracy

Specjalista ds. Ramówki Dziennej

Zadania na tym stanowisku:planowanie i układanie ramówki dziennej wybranych kanałów własnych platformy nc+planowanie emisji spotów autopromocyjnych, reklam i filerów zgodnie z polityką programową..

4 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Twoje zadania:realizacja planów sprzedażysprzedaż i promowanie oferty w punkcie sprzedaży nc+obsługa klientów zgodnie ze standardami nc+stałe aktualizowanie wiedzy o ofertach nc+ oraz konkurencjibieżące..

5 dni temu z erecruiter.pl

Konsultant Infolinii Przychodzącej

Pakiet na Start:rzetelne, płatne szkolenie przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonych trenerówDodatkowo odbierz swój Pakiet Korzyści Ekstra!ciesz się dostępem do pełnej..

10 dni temu z erecruiter.pl

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Nie dotyczy Wynagrodzenie brutto od 2500 PLN Zakres obowiązków Telefoniczna obsługa Klientów w zakresie korzystania z usługi nc+, dosprzedaż usług dodatkowych, wsparcie techniczne, realizacja celów zgodnie z wyznaczo

17 dni temu z Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Konsultant ds. Przedłużania Umów

Nie dotyczy Wynagrodzenie brutto od 2500 PLN Zakres obowiązków Telefoniczny kontakt z Abonentami nc+ w celu przedłużenia umowy, dosprzedaż usług dodatkowych, realizacja celów zgodnie z wyznaczonymi wskaźnikami sprzed

17 dni temu z Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Programista

Główne zadania:tworzenie, implementowanie i rozwój aplikacji software’owychtworzenie dokumentacji projektowej i wdrożeniowejwspółpraca z różnymi jednostkami organizacji w zakresie implementowanych..

17 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. Trade Marketingu

Główne zadania:ścisła współpraca z działami sprzedaży i marketingu w zakresie realizacji strategii komunikacji marketingowej z rynkiem (punkty sprzedaży nc+, sieci handlowe)wspomaganie działań..

24 dni temu z erecruiter.pl

Senior Project Manager

Główne zadania:zarządzanie strategicznymi projektami począwszy od planowania, raportowania, poprzez zarządzanie ryzykiem i zasobamidbałość o terminową i zgodną z zaplanowanym budżetem realizację..

30 dni temu z erecruiter.pl

Koordynator ds. Bezpieczeństwa IT

Główne zadania:zarządzanie ochroną oraz zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz przemysłowo-technicznychopracowywanie dokumentów dotyczących bezpieczeństwa danych w firmienadzór..

44 dni temu z erecruiter.pl

Konsultant ds. Utrzymania Klienta

Ale to nie wszystko!Dodatkowo odbierz swój Pakiet Korzyści Ekstra!ciesz się dostępem do pełnej oferty nc+bierz udział w prestiżowych wydarzeniach sportowych, filmowych i konkursachkorzystaj z możliwości..

47 dni temu z erecruiter.pl

Digital Data Analyst

Kogo szukamy:jeśli bez namysłu potrafisz rozszyfrować co znaczą te skróty: GA, GTM, UTM, CPC, CPS, ROI, DMP, KPI, SEO, UX, znasz i potrafisz korzystać z tych narzędzi: Google Analytics, Hotjar..

47 dni temu z erecruiter.pl

Kierownik Projektów

Główne zadania:zarządzanie projektami związanymi z wprowadzaniem na rynek nowych usług i rozwiązań OTT w zakresie dostarczania treści multimedialnych oraz ich rozwojemanaliza wymagań biznesowych..

53 dni temu z erecruiter.pl

Inżynier Systemów OTT

Główne zadania:monitorowanie systemów OTT, w tym przede wszystkim: nadzorowanie rozproszonych systemów sieciowych i CDN (Content Distribution Network)utrzymywanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa..

54 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Self-care

Główne zadania:bieżące zarządzanie sprzedażą w systemie self-careplanowanie i wdrażanie strategii i akcji marketingowych w „Moje nc+”administrowanie serwisem abonenckim oraz..

66 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. Aplikacji

Główne zadania:przyjmowanie od użytkowników wewnętrznych zgłoszeń dotyczących aplikacji działających w firmierozwiązywanie problemów dotyczących aplikacjiszukanie jak najlepszych..

94 dni temu z erecruiter.pl

Kierownik Projektów IT

Główne zadania:zarządzanie projektami realizowanymi przez Dział ITprowadzenie projektu od momentu wpłynięcia inicjatywy projektowej do momentu zakończenia projektuzarządzanie budżetem..

97 dni temu z erecruiter.pl

Analityk Biznesowy i Systemowy

Główne zadania:analiza wymagań biznesowych w ramach projektów realizowanych przez Dział ITtworzenie specyfikacji wymagań biznesowych, systemowych do etapu projektu technicznego w ramach..

104 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. Analiz i Kampanii Marketingowych

Główne zadania:przygotowanie i realizacja kampanii komunikacyjnych do abonentów (odpowiedzialność za treść, przygotowanie i publikację materiałów promocyjnych)prowadzenie marketingowych..

104 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. Sprzedaży e-commerce

Główne zadania:wsparcie zespołu odpowiedzialnego za rozwój sprzedaży internetowej na platformie e-shop ncplus oraz w kanale self-care (moje nc+)ścisła współpraca z zewnętrzną..

110 dni temu z erecruiter.pl

Stażysta/ka w Dziale Marketingu

Główne zadania:udział w prowadzeniu projektów marketingowych związanych z ofertą telewizyjną i pakietowąudział w tworzeniu koncepcji oferty, rekomendacji w zakresie rozwijania i modyfikacji..

115 dni temu z erecruiter.pl

Konsultant ds. Utrzymania Abonenta w nc+

Zostań pracownikiem BIURA OBSŁUGI KLIENTA na stanowisku: KONSULTANT DS. UTRZYMANIA ABONENTA w nc+ MIEJSCE PRACY: WARSZAWA - URSYNÓW Zastanawiasz się co będziesz robić? Odpowiedź jest prosta: • przedłużać umowy z obecnymi Abonentami • doradzać przy wy

276 dni temu z lento.pl

KONSULTANT DS. REALIZACJI KAMPANII SPRZEDAŻOWYCH

ITI NEOVISION S.Apokaż opis

Nc+ to nowoczesna, najbogatsza pod względem oferty programowej platforma cyfrowa powstała z połączenia dwóch liderów rynku: CYFRY+ i platformy n. Zostań pracownikiem DZIAŁU UTRZYMANIA ABONENTA na stanowisku: KONSULTANT ds. REALIZACJI KAMPANII SPRZEDA

459 dni temu z lento.pl

Konsultant ds. Utrzymania Abonenta

ITI NEOVISION S.Apokaż opis

Platforma cyfrowa nc+ powstała w wyniku połączenia dwóch wiodących dostawców telewizyjnych: CYFRY+ i platformy n. Zostań pracownikiem Biura Obsługi Klienta na stanowisku Konsultant ds. Utrzymania Abonenta Praca z nami to same plusy: • pracujesz w głó

550 dni temu z lento.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości