Firma: ITI Neovision S.A.

15 ofert pracy

Specjalista ds. Analiz Biznesowych

Główne zadania:przygotowywanie analiz i raportów dla zespołów nc+ w oparciu o środowiska bazodanowe (Oracle, MS SQL)przygotowywanie danych na potrzeby kadry kierowniczejprzygotowywanie rekomendacji..

11 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. Lojalizacji

Główne zadania:analiza, rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności procesu utrzymania klientaplanowanie i koordynowanie kampanii utrzymaniowych pod kątem zwiększenia..

11 dni temu z erecruiter.pl

Front-end Developer

Główne zadania:tworzenie, implementowanie i rozwój aplikacji software’owychtworzenie dokumentacji projektowej i wdrożeniowejwspółpraca z różnymi jednostkami organizacji w zakresie implementowanych..

14 dni temu z erecruiter.pl

Java PL/SQL Developer

Główne zadania:tworzenie, implementowanie i rozwój aplikacji software’owychtworzenie dokumentacji projektowej i wdrożeniowejwspółpraca z różnymi jednostkami organizacji w zakresie implementowanych..

14 dni temu z erecruiter.pl

Konsultant ds. Przedłużania Umów

Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto od 2500 PLN Zakres obowiązków Telefoniczny kontakt z Abonentami nc+ w celu przedłużenia umowy, dosprzedaż usług dodatkowych, realizacja celów zgodnie z wyznaczonymi

24 dni temu z Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto od 2500 PLN Zakres obowiązków Telefoniczna obsługa Klientów w zakresie korzystania z usługi nc+, dosprzedaż usług dodatkowych, wsparcie techniczne, realizacja celów

24 dni temu z Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Konsultant Infolinii Przychodzącej

Pakiet na Start:rzetelne, płatne szkolenie przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonych trenerówPakiet Komfort:umowa o pracęatrakcyjna podstawa oraz premia uzależniona od posiadanych..

24 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. wsparcia użytkowników

Zakres zadań:zarządzanie podstawowymi dostępami użytkowników do zasobów komputerowychzgłaszanie awarii/usterek urządzeń/systemów informatycznych oraz teleinformatycznych do..

26 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji Personalnej

Zadania na stanowisku:samodzielne planowanie i realizowanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska szeregowe, specjalistyczne oraz kierowniczedbanie o jakość realizowanych procesówwspółpraca..

26 dni temu z erecruiter.pl

Kontroler Finansowy

Główne zadania:kontrola kosztów (w tym rozwój narzędzi kontrolingowych) oraz analiza procesów biznesowych w obszarze sprzedaży i wsparcia dystrybucjiprzedstawianie rekomendacji w zakresie działań..

40 dni temu z erecruiter.pl
Chcę otrzymywać podobne oferty na e-mail!

Specjalista ds. Sprzedaży

Twoje zadania:realizacja planów sprzedażysprzedaż i promowanie oferty w punkcie sprzedaży nc+obsługa klientów zgodnie ze standardami nc+stałe aktualizowanie wiedzy o ofertach nc+ oraz konkurencjibieżące..

42 dni temu z erecruiter.pl

Administrator Sieci Lan/Wan

Główne zadania: zapewnianie sprawnego działania sieci LAN/WANmonitorowanie stanu połączeń LAN/WAN oraz innych urządzeń sieciowychprojektowanie nowych rozwiązań sieciowych i wdrażanie ich do..

53 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. Zakupów Programowych

Główne zadania:Realizacja strategii zakupów programowych dla kanałów premium platformy nc+ poprzez:realizację zakupów w oparciu o założenia strategii programowejprowadzenie negocjacji z dostawcami..

81 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. Oferty OTT/VOD

Główne zadania:zarządzane projektami marketingowymi związanymi z ofertą OTT/VODtworzenie koncepcji oferty, rekomendacji w zakresie rozwijania i modyfikacji ofertyanaliza efektywności kampanii w..

111 dni temu z erecruiter.pl

Konsultant ds. Utrzymania Abonenta w nc+

Zostań pracownikiem BIURA OBSŁUGI KLIENTA na stanowisku: KONSULTANT DS. UTRZYMANIA ABONENTA w nc+ MIEJSCE PRACY: WARSZAWA - URSYNÓW Zastanawiasz się co będziesz robić? Odpowiedź jest prosta: • przedłużać umowy z obecnymi Abonentami • doradzać przy wy

396 dni temu z lento.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy ITI Neovision S.A.

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 60 630 użytkowników otrzymuje powiadomienia o nowych ofertach pracy