Firma: ITI Neovision S.A.

11 ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej

Główne zadania:wsparcie działań związanych z komunikacją wewnętrznątworzenie wewnętrznych materiałów informacyjnych, redagowanie komunikatówadministrowanie intranetem – publikacja i aktualizacja..

Wczoraj z erecruiter.pl

Projektant Systemów IT / Analityk Biznesowy...

Główne zadania:weryfikacja, systematyzacja i uszczegóławianie wymagań biznesowych w ramach projektów realizowanych przez Dział ITtworzenie specyfikacji wymagań biznesowych, systemowych łącznie..

6 dni temu z erecruiter.pl

Konsultant ds. Utrzymania Klienta

Pakiet na Start:rzetelne, płatne szkolenie przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonych trenerówPakiet Komfort:umowa o pracęatrakcyjna podstawa oraz premia uzależniona od posiadanych..

7 dni temu z erecruiter.pl

Konsultant Infolinii Przychodzącej

Pakiet na Start:rzetelne, płatne szkolenie przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonych trenerówDodatkowo odbierz swój Pakiet Korzyści Ekstra!ciesz się dostępem do pełnej..

7 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. Zakupów Programowych

Główne zadania:Realizacja strategii zakupów programowych dla kanałów premium platformy nc+ poprzez:realizację zakupów w oparciu o założenia strategii programowejprowadzenie negocjacji z dostawcami..

12 dni temu z erecruiter.pl

Młodszy Inżynier Systemów OTT

Główne zadania:monitorowanie systemów OTTidentyfikacja zagrożeń i źródeł awariizgłaszanie i usuwanie awarii oraz błędówrozwój systemów sieciowych Oferujemy: współpracę w oparciu o umowę..

35 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. Oferty OTT/VOD

Główne zadania:zarządzane projektami marketingowymi związanymi z ofertą OTT/VODtworzenie koncepcji oferty, rekomendacji w zakresie rozwijania i modyfikacji ofertyanaliza efektywności kampanii w..

42 dni temu z erecruiter.pl

Projektant - Programista Systemów Raportowych

Główne zadania:projektowanie i tworzenie procesów ETL oraz struktur w hurtowni danychimplementacja raportów za pomocą narzędzi Oracle BIanaliza wymagań dotyczących przygotowania nowych raportówprzygotowywanie..

46 dni temu z erecruiter.pl

Administrator Aplikacji IT

Główne zadania:utrzymanie aplikacji na środowiskach produkcyjnych i testowych, działających w dużym zintegrowanym środowiskuadministracja i konfiguracja serwerów aplikacyjnychautomatyzacja bieżących..

50 dni temu z erecruiter.pl

Programista

Główne zadania:tworzenie, implementowanie i rozwój aplikacji software’owychtworzenie dokumentacji projektowej i wdrożeniowejwspółpraca z różnymi jednostkami organizacji w zakresie implementowanych..

68 dni temu z erecruiter.pl

Kierownik Projektów

Główne zadania:zarządzanie projektami związanymi z wprowadzaniem na rynek nowych usług i rozwiązań OTT w zakresie dostarczania treści multimedialnych oraz ich rozwojemanaliza wymagań biznesowych..

104 dni temu z erecruiter.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości