Firma: Hillux

7 ofert pracy

Pracownik biurowy z j. obcym (niemiecki lub angielski)Nowe

Hilluxpokaż opis

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Język niemiecki lub język angielski znasz w stopniu komunikatywnym? Jeśli tak, oferta skierowana jest do Ciebie! Nie czekaj, APLIKUJ! Dynamicznie rozwijająca się Firma poszukuje pracownika biurowego. Wymagania:

Dzisiaj z lento.pl

Szwaczki i Krojczy - Zatrudnimy!Nowe

Hilluxpokaż opis

Firma produkcyjna poszukuje szwaczek i krojczych. Nie wymagamy dużego doświadczenia - możliwość przyuczenia. Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia, - bardzo dobrą atmosferę pracy, - szkolenia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny

Dzisiaj z lento.pl

Pracownik produkcyjnyNowe

Hilluxpokaż opis

Poszukiwany pracownik na produkcję do montażu elementów plastikowych oraz gumowych. Mile widziane zdolności manualne. Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia - bardzo dobrą atmosferę pracy - szkolenia Prosimy o kontakt telefoniczny od pon do pt :

Dzisiaj z lento.pl

Pracownik ProdukcyjnyNowe

Hilluxpokaż opis

Poszukiwany pracownik na produkcję do montażu elementów plastikowych oraz gumowych. Mile widziane zdolności manualne.Oferujemy:- stabilne warunki zatrudnienia- bardzo dobrą atmosferę pracy- szkoleniaProsimy..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Poszukiwane Szwaczki i Krojczy!Nowe

Hilluxpokaż opis

Firma produkcyjna poszukuje szwaczek i krojczych. Nie wymagamy dużego doświadczenia - możliwość przyuczenia.Oferujemy:- stabilne warunki zatrudnienia,- bardzo dobrą atmosferę pracy,- szkolenia.Zainteresowane..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Pracownik BiurowyNowe

Hilluxpokaż opis

Interesujesz się motoryzacją?Znasz j. angielski bądź j. niemiecki w stopniu komunikatywnym?Jeśli tak, oferta skierowana jest do Ciebie!Nie zwlekaj, APLIKUJ!Dynamicznie rozwijająca się Firma poszukuje..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Szwaczka maszynowa (szycie tekstyliów)

HILLUX Sp. z o.opokaż opis

Umowa zlecenie Wynagrodzenie brutto od 2000 PLN Zakres obowiązków Szycie materiałów tekstylnych

25 dni temu z Centralna baza ofert pracy
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości