Oferty pracy firmy: DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY WE WROCŁAWIU

Znaleźliśmy 2 oferty

Wychowawca w hufcu pracy w jaworze

Zakres obowiązków:- Realizacja procesu wychowawczego- nadzór nad kształceniem młodzieży- współpraca z placówkami oświatowymi, przedsiębiorstwami zatrudniającymi uczestników- aktywizowanie uczestników do udziału w życiu kulturalnym- aktywne uczestnict

2024-04-09 18:41:16
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
10 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Wychowawca w ośrodku szkolenia i wychowania w...

Zakres obowiązków:-PROWADZENIE I ORGANIZOWANIE DZIAŁAŃ OPIEKUŃCZO- WYCHOWAWCZYCH-REALIZOWANIE PLANU PRACY DYDAKTYCZNEJ I OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ OŚRODKA ORAZ ZWIĄZANYCH Z NIM ZADAŃ, ITP. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym lic

2024-04-02 18:41:10
17 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY WE WROCŁAWIU