Firma: Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.

17 ofert pracy

Ekspert ds. Zarządzania Ciągłością Działania...

Utrzymanie i doskonalenie systemu zarządzania ciągłością działania Banku,nadzorowanie i koordynacja cyklicznych procesów związanych z weryfikacją i aktualizacją dokumentacji, w tym dbanie o..

2 dni temu z erecruiter.pl

Stanowisko ds. Przeciwdziałania Nadużyciom

Obsługa korespondencji z organami ścigania i wymiaru sprawiedliwości, w tym współpraca z radcami prawnymi i przygotowywanie dokumentacji żądanej przez te organy,prowadzenie wewnętrznych postępowań..

2 dni temu z erecruiter.pl

Pracownik Zespołu Sprzedaży Detalicznej

Aktywna sprzedaż produktów będących w ofercie Banku,pozyskiwanie i obsługa Klientów detalicznych,budowanie i rozwijanie relacji z Klientami,sporządzanie dokumentacji,obsługa kasowa Klientów.prywatną..

6 dni temu z erecruiter.pl

Pracownik Zespołu Sprzedaży Biznesowej

Pozyskiwanie i obsługa Klientów biznesowych,budowanie i rozwijanie relacji z Klientami,opracowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb Klientów.prywatną opiekę medyczną,pracę w Banku..

7 dni temu z erecruiter.pl

Stanowisko do spraw Compliance

Opracowanie i monitorowanie zgodności regulacji w zakresie MiFID.identyfikacja, ocena, szacowanie, monitorowanie ryzyka braku zgodności z przepisami prawa regulującymi wykonywanie czynności, o których..

13 dni temu z erecruiter.pl

Pracownik Zespołu Sprzedaży Biznesowej

Główne zadania: pozyskiwanie i obsługa Klientów biznesowych, budowanie i rozwijanie relacji z Klientami, opracowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb Klientów. Wymagania: wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub finansowe), do

15 dni temu z infopraca.pl

Specjalista ds. walidacji modeli ryzyka

Główne zadania: walidacja modeli oceny ryzyka kredytowego - scoring, rating, PD, LGD, CCF, programowanie VBA, R, Wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonometria, metody ilościowe, min. roczne doświadczenie w

15 dni temu z infopraca.pl

Pracownik Zespołu Sprzedaży Detalicznej - umowa...

Główne zadania: aktywna sprzedaż produktów będących w ofercie Banku, pozyskiwanie i obsługa Klientów detalicznych, budowanie i rozwijanie relacji z Klientami, sporządzanie dokumentacji, obsługa kasowa Klientów. Wymagania: wykształcenie wyższe (prefer

15 dni temu z infopraca.pl

Programista/Administrator Baz Danych Oracle

Opis stanowiska: rozwój Hurtowni Danych i innych systemów bazodanowych, tworzenie Data Martów, tworzenie interfejsów zasilających, tworzenie podsystemów jakości danych, tworzenie raportów, serwisowanie i administrowanie tworzonymi podsystemami. Wymag

15 dni temu z infopraca.pl

Menadżer produktów ubezpieczeniowych

Główne zadania: projektowanie i wdrażanie efektywnych szkoleń prosprzedażowych w zakresie bancassurance dla doradców bankowych, tworzenie materiałów informacyjnych oraz narzędzi wspierających stałą efektywność i skuteczność działań sprzedażowych prac

15 dni temu z infopraca.pl

Menadżer Produktów Oszczędnościowo-Inwestycyjnych

Tworzenie nowych oraz modyfikacja istniejących produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych oraz rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych dostosowanych do wybranego segmentu klienta,opracowywanie..

19 dni temu z erecruiter.pl

Pracownik Zespołu Sprzedaży Klienta Detalicznego...

Aktywna sprzedaż produktów będących w ofercie Banku,pozyskiwanie i obsługa Klientów detalicznych,budowanie i rozwijanie relacji z Klientami,sporządzanie dokumentacji,obsługa kasowa Klientów.prywatną..

19 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista ds. Restrukturyzacji i Windykacji...

Prowadzenie spraw restrukturyzacyjnych windykacyjnych, w tym postępowań sądowych, egzekucyjnych, upadłościowych, likwidacyjnych dotyczących wierzytelności detalicznych i gospodarczych,sporządzanie..

21 dni temu z erecruiter.pl

Audytor Banku - umowa na zastępstwo

Identyfikacja i ocena ryzyka oraz mechanizmów kontrolnych w procesach funkcjonujących w Banku,przeprowadzanie testów (kontroli) i ocena skuteczności funkcjonujących mechanizmów kontrolnych,dokumentowanie..

23 dni temu z erecruiter.pl

Dyrektor Departamentu Zarządzania Ryzykiem Kredytowym

Zarządzanie obszarem ryzyka kredytowego banku,wyznaczanie kierunków i nadzór nad zespołem analiz kredytowych i zespołem monitoringu,nadzorowanie realizacji założonych celów,dbanie o rozwój i..

23 dni temu z erecruiter.pl

Wiodący Menadżer produktów ubezpieczeniowych

Projektowanie i wdrażanie efektywnych szkoleń prosprzedażowych w zakresie bancassurance dla doradców bankowych,tworzenie materiałów informacyjnych oraz narzędzi wspierających stałą efektywność..

28 dni temu z erecruiter.pl

Specjalista w Zespole Wspomagania Sprzedaży

Administrowanie rachunkami bankowymi Klientów,administrowanie rachunkami kredytowymi Klientów,rejestracja w systemie bankowym transakcji kredytowych/aneksów, zabezpieczeń, wpłat i spłat kredytów..

29 dni temu z erecruiter.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości