Extra stella w Süßen- Wyjedź jako Opiekunka!

Miejsce pracy: Suwałki
Region: Podlaskie
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Süßen, okolice Göppingen, Schwabisch Gmünd, Niemcy
Podopieczny ma 93 lata, 168 cm wzrostu i waży około 55 kg. Porusza się samodzielnie, ma jednak coraz większe problemy ze stawami. Choruje na zaburzenia rytmu serca oraz reumatyzm. Noce przesypia spokojnie, ma założo-ny cewnik. Samodzielnie korzysta z toalety, jest w pełni świadomy i komunikatywny.
Do zadań opiekunki należy pomoc seniorowi w czynnościach dnia codziennego, takich jak przebieranie, higiena i pielęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekunka chodzi z seniorem na wspólne spacery, w razie konieczności towarzyszy mu podczas wizyt u lekarza. Wizyta kontrolna ma miejsce raz na trzy miesiące, zazwyczaj uczestniczy w niej również sąsiad seniora. Dodatkowo opiekunka zajmuje się również do-men: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy.
Starszy Pan mieszka samotnie w jednorodzinnym, 120- metrowym domku z ogrodem. Ogrodem starszego Pana zajmuje się jego sąsiad. Sklepy zajmują się około 10 minut spacerem od domy. Starszy Pan jest nadal czynnym kierowcą- razem z opiekunką jeździ na większe zakupy, opiekunka może również korzystać z auta. Dla opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój ze stałym dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
Poszukujemy Pań z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 21.11.2017 na 2 miesiące- 1200 EUR netto/ msc. + możliwość zdobycia PREMII ŚWIĄTECZNEJ 300 EUR NETTO.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy
Aplikuj na stanowisko:
Extra stella w Süßen- Wyjedź jako Opiekunka!
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości