ELEKTRYK PRZEMYSLOWY - Praca w Niemczech - Zakwaterowanie

Miejsce pracy: Jena
Kraj: Niemcy
VPA Recruitment Agency

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w profesjonalnym procesie rekrutacji dla niemieckich przedsiębiorstw.

Do swojego zespołu poszukuje Kandydata na stanowisko: Elektryk Przemysłowy.

OFERUJEMY:

• Możliwości dalszego szkolenia i perspektywy zatrudnienia w przyszłościowej firmie,

• umowa o pracę na czas nieokreślony,

• Dodatek do zmian nocnych i nadgodzin

• Bezpłatne zakwaterowanie

TWOJE UMIEJĘTNOSCI:

• Skończone wykształcenie w kierunku: elektryk, mechatronik, lub kilkuletnie doświadczenie

• Konserwacja oraz naprawa maszyn nie są Ci obce

• Wiedza w obszarze techniki sterowania oraz sterowników PLC będzie plusem

• Chętnie pracujesz w systemie zmianowym

• Pracujesz w sposób zorganizowany, zorientowany na jakość i wyniki oraz cechuje Cię umiejętność pracy w zespole i samodzielność w działaniu

• W stopniu komunikatywnym posługujesz się jęzkiem niemieckim i/ lub angielskim

ZAKRES ZADAŃ:

• Samodzielne wykonywanie napraw elektrycznych i mechanicznych, prac konserwacyjnych i serwisowych systemów i urządzeń produkcyjnych w celu zapewnienia dyspozycyjności maszyn

• Wyszukiwanie i rozwiązywanie błędów i problemów oraz dokumentacja techniczna

• Uruchomienie i konfiguracja systemów mechatronicznych
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Oferty pracy VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o.

Operator / Programista CNC
Niemcy
2 dni temu z praca.pl
Specjalista ds. utrzymania ruchu
Niemcy
Robotnik / Złota rączka
Niemcy
Elektryk / Mechatronik
Niemcy
Dekarz / Stolarz
Niemcy