Elektryk przemyslowy i domowy- praca od kwietnia

Miejsce pracy: Karpacz
Region: Dolnośląskie

Firma Elsta GmbH z
siedzibą w Kolonii, w zachodnich niemczech działa na rynku od 1994 roku.
Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem zarówno do klientów jak i naszych
pracowników. Nasze zlecenia są długoterminowe, dobrane do potrzeb klienta i
umiejętności pracownika.

Działamy w sektorze budowlanym, w zawodach hydraulik, elektryk, ślusarz,
spawacz i lakiernik przemysłowy.

Misją firmy jest jakość i bezpieczeństwo, a naszym mottem komunikacja z ludźmi
i dla ludzi!

Obecnie poszukujemy kandydatow na stanowisko:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY i DOMOWY

Miejsce pracy:
Niemcy

Opis stanowiska pracy:

montaż
i naprawa instalacji elektrycznych

obsługa
narzędzi kontrolno pomiarowych

okablowanie
szaf sterowniczych

okablowanie
klimatyzatoröw przemysłowych

projektowanie
sieci elektrycznych

Wymagania:

dokumenty
potwierdzające zawód, możliwość pracy w branży świadectwa szkolne, uprawnienia
zawodowe,kursy itp

Komunikatywna
znajomość języka niemieckiego (warunek
konieczny)

Minimum 3 lata
doświadczenia w pracy jako elektryk

doświadczenie w
pracy na dużych obiektach i z różnorodnymi sposobami łączenia instalacji

montaż
oraz okablowywanie skrzynek rozdzielnych

samodzielna
praca z rysunkiem technicznym

Mile widziane
prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie
na niemieckich warunkach w całym regionie Niemiec

Pomoc polskiego opiekuna
przez cały okres zatrudnienia

Niemiecka umowa o
pracę z pełnym pakietem socjalnym

Pomoc w znalezieniu
zawaterowania oray w opłaceniu noclegu w pierszym tygodniu pracy

Niemieckie
ubezpieczenie zdrowotne oraz wyrobienie karty

Wynagrodzenie: od 12
€ brutto/godz. + od 5 €/godz. Diety netto

Cotygodniowo
wypłacane zaliczki

Do 30 dni urlopowych

Pomoc w załatwieniu
odpowiedniej niemieckiej klasy podatkowej

Dodatek świąteczny i
urlopowy po okresie próbnym

Prosimy o przesylanie
aplikacji na adres mailowy a.solyga@elsta-gmbh.de

Informujemy, że
skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie
następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie
danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków