Podobne oferty pracy

Elektryk zakładowy- Torgau-ok. Leipzig

pokaż opis

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Elektryk Zakładowy..

1 dni temu z Nuzle

ELEKTRYK OD ZARAZ MONACHIUM

pokaż opis

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą..

3 dni temu z Nuzle

Elektryk

pokaż opis

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego skoncentrowaną na rekrutacji kandydatów na stanowiska kluczowe w firmach, specjalistyczne, techniczne oraz wysokie. Naszych Klientów wspieramy również testami..

5 dni temu z Nuzle

ELEKTRYK – wysoka podstawa+dieta i mieszkanie...

pokaż opis

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń..

26 dni temu z Nuzle

POMOCNIK ELEKTRYKA

pokaż opis

Zakres obowiązków: - prace pomocnicze przy wykonywaniu instalacji elektrycznych Wymagania: - prawo jazdy kat. B - uprawnienia na wózki –UDT (mile widziane) - chęci do pracy Oferujemy: –pierwszą..

26 dni temu z Nuzle

Elektryk

pokaż opis

Zakres obowiązków: - wykonywanie prac elektrycznych według przekazywanych projektów - podłączenia rozdzielni przemysłowych - montaż tras kablowych - inne prace wykonywane na stanowisku elektryka..

26 dni temu z Nuzle

Elektryk przemysłowy

pokaż opis

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Woj. Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926 Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą..

33 dni temu z Nuzle

ELEKTRYK dobre zarobki, niemiecka umowa, stabilna...

pokaż opis

Jesteśmy niemiecką firmą, która od ponad 20 lat rekrutuje specjalistów i fachowców z kilkunastu różnych branż w ponad 33 oddziałach w Niemczech. Aktualnie pracuje u nas blisko 2000 osób, które..

54 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości