Podobne oferty pracy

Elektronik, umowa o pracę, wysoka pensja plus...

pokaż opis

Firma produkcyjna urządzenia przeciwpożarowe poszukuje osób na stanowisko: Elektronik Zakres obowiązków na stanowisku: - montaż układów elektronicznych (technologia smt, tht) - uruchamianie i testowanie urządzeń zgodnie z dokumentacją - montaż i test

1 dni temu z lento.pl

pokaż opis

Firma produkcyjna urządzenia przeciwpożarowe poszukuje osób na stanowisko: Elektronik Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia - praca w godzinach od 7 do 15 - możliwość rozwoju zawodowego Zakres obowiązków na stanowisku: - montaż układów elektroni

2 dni temu z lento.pl

Elektronik - elektryk(nr 3795)

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy.,.Umowa o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie brutto od 2500 PLN Zakres obowiązków naprawa sprzętów AGD

8 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Serwisant – Elektryk / Elektronik – branża...

pokaż opis

Zadania: Prace serwisowe na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego oraz części województwa wielkopolskiego i zachodnio-pomorskiego; Instalacja, montaż oraz serwis robotów udojowych, odpajalni dla cieląt oraz innych urządzeń rolniczych;

12 dni temu z infopraca.pl

Elektronik

pokaż opis

Wymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyk, elektronik)doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuuprawnienia do eksploatacji urządzeń elektrycznychsamodzielność jak i umiejętność pracy w zespoleOferujemy:pracę w stabilnej firmie o ugrunto

92 dni temu z pracuj.pl

Automatyk/ Elektronik w dziale Utrzymania Ruchu

pokaż opis

Wymagania:Wykształcenie techniczne w kierunku Automatyka/Elektronika/Mechatronika,Praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych i elektronicznych,Doświadczenie w pracy w służbach utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem,Podstawowa znajomość j. angiel

94 dni temu z pracuj.pl