Malarz budowlany, wykonczenia wnetrz, niemiecka Umowa

Miejsce pracy: Dusseldorf
Kraj: Niemcy
OFERTA PRACY DLA MALARZY
Firma IMS GmbH oferuje prace dla malarzy w kazdym dowolnym terminie wybranym przez kandydata

Zarobki: 14,50 -17,00 €/h Brutto + 50-60 € diety dziennej Netto.
Doatkowo: § Premia 500€ za polecenie Pracownika Firme

Lokalizacja: cale Niemcy

OPIS STANOWISKA:
· Malowanie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków
· Malowanie fasad
· Przygotowywanie powierzchni do malowania
· Szpachlowanie i nakladanie gladzi
· Renowacja pomieszczeń
· Bieżąca konserwacja
· Montaż płyt kartonowo-gipsowych
· Inne prace remontowe

WYMAGANIA:
· Wyksztalcenie zawodowe lub tez udokumentowane doswiadczenie zawodowe na tym stanowisku
· Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
· Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane
· Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej
· Motywacja i chec do pracy

NASZA OFERTA:
· Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
· Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.
· Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony.
· Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
· Dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.
· Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce
· Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS oraz skrzynke z narzedziami)
· Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne Liczba godzin zagwarantowana w umowie
· Terminowo wypłacane wynagrodzenie
· Dobre warunki pracy, miła atmosfera
· Indywidualne podejście do każdego kandydata
· Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
· Premie za polecenie kandydata do pracy; 200€
· Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.

KONTAKT:
Tel: / WhatsApp: 0049 - pokaż numer telefonu - 049 176 1000 30 39
E-Mail: praca@ims-zeitarbeit.eu

IMS GmbH
Königstraße 38
33330 Gütersloh
www.ims-zeitarbeit.eu
Umsatz-ID: DE126 - pokaż numer telefonu - 126 945 336

Pozdrawiamy serdecznie
IMS GmbH Team

Pracodawca niemiecki Firma IMS GmbH oferuje prace w kazdym dowolnie wybranym terminie przez kandydatadla dla monterow instalacji elektrycznych, sanitarnych, spawaczy, slusarzy, malarzy, stolarzy na terenie Niemiec .
IMS GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Oferty pracy https://www.ims-zeitarbeit.eu/