Podobne oferty pracy

Technik chłodnictwa – elektromechanik (BELGIA)

pokaż opis

TECHNIK CHŁODNICTWA – BELGIA - 16 EUR/h!!! Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. D. Zadrożna A. Pietrzak, poszukuje dla jednego z klientów w Belgii najlepszych kandydatów do pracy w zawodzie: Technik..

2 dni temu z Nuzle

Elektromechanik sprzętu ciężkiego i budowlanego...

pokaż opis

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. Dominika Zadrożna, Aleksandra Pietrzak poszukuje dla jednego z klientów w Holandii najlepszych kandydatów do pracy w zawodzie: Elektromechanik sprzętu ciężkiego..

2 dni temu z Nuzle

Elektromechanik samochodów osobowych oraz ciężarowych

pokaż opis

Dla naszego klienta, znanej na belgijskim rynku firmy działającej w przemyśle samochodowym, poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku: Elektromechanik samochodów osobowych oraz ciężarowych (Belgia)..

7 dni temu z Nuzle

Elektromechanik autobusów (Belgia)

pokaż opis

Dla naszego klienta- znanej belgijskiej firmy działającej w przemyśle samochodowym- poszukujemy pracownika na stanowisko: Elektromechanik autobusów (Belgia) Praca polega na przeglądach i serwisowaniu..

7 dni temu z Nuzle

Elektromechanik ciężarówek i dźwigów HIAB...

pokaż opis

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy specjalizującej się w naprawach ciężarówek i sprzętu ciężkiego, poszukujemy osób na stanowisko: Elektromechanik ciężarówek i dźwigów HIAB (Belgia)..

7 dni temu z Nuzle

Mechanik/elektromechanik samochodów osobowych

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu.,.Umowa o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie brutto od 4000 PLN Zakres obowiązków - wprowadzanie pojazdu na stanowisko diagnostyczno-naprawcze; - ustalanie przyczyny wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mecha

7 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Elektromechanik

pokaż opis

Opis stanowiska Elektromechanik Dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowej poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko Elektromechanika w Dziale Utrzymania Ruchu. Do Twoich przyszłych obowiązków będzie należeć wykonywanie przeglądów, konserwa

9 dni temu z kariera.pl

Elektromechanik / Mechanik (K/M) AUSTRIA

pokaż opis

Agencja Pracy Diwa Personalservice Sp. z o.o. (nr cert. 6760) poszukuje dla klienta austriackiego elektromechaników (samochodowych), mechaników maszyn i samochodowych oraz monterów (K/M) do montażu dźwigów dla branży drzewnej i recyclingowej. Miejsce

9 dni temu z lento.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości