Doświadczenie niewymagane. Praca. 1 m-c = 2 wypłaty

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: Śląskie
Masz chęci do pracy, ale brak Ci doświadczenia?
Nie martw się! Zapewniamy profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które doskonale przygotuje Cię do pracy!

 Oferujemy:
* wynagrodzenie co dwa tygodnie
* rewelacyjny system premiowy oraz motywacyjny
* elastyczny grafik pracy (8:00-15:00 lub 15:00-21:00)
* profesjonalny pakiet wdrożeń
* wiele konkursów z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi
* świeże owoce dostarczane dwa razy w tygodniu
* kartę rabatową do wielu lokali gastronomicznych w Częstochowie
* Relax Room - PS3, dart i piłkarzyki
* wsparcie ze strony kolegów z zespołu i Managera

Twoje zadania:
* informowanie o aktualnych usługach i rabatach w sieci Orange Polska
* negocjowanie warunków oferowanych usług

Stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta
Lokalizacja: Częstochowa

Wyślij CV na hr-czestochowa@ccig.pl lub zadzwoń 34 399 19 01!

Aplikując na to ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez CCIG GROUP sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (50-130) przy ul. Rzeźniczej 32/33 swoich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze Ciebie ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji.
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków