OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO z doświadczeniem‼

Miejsce pracy: Tilburg
Kraj: Holandia
Masz uprawnienia na wózek widłowy i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiejętności w Holandii ! Mamy oferty w całym kraju! Możesz pracować dla tak znanych firm jak CEVA, GXO, czy DHL - sam wybierz!

Co oferujemy?
- Atrakcyjną stawkę godzinową... nawet BARDZO ATRAKCYJNĄ jeśli Twoje uprawnienia dotyczą wysokiego składowania: od 13,41 EURO +8.33% Dodatek wakacyjny = 14.53 EURO brutto!
- Bonusy płacowe np. +30% wieczory i nocki, +50% za pracę w soboty, +100% niedziele!
- Minimum formalności i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granicę
- Bezpieczne zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Pomoc koordynatorów na miejscu, aplikacje myOTTO oraz telefoniczny helpdesk po polsku dostępny 24/7

Główne zadania:

- obsługa wózka widłowego

- rozładunek / załadunek towarów

- magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów

Nasze wymagania:

- dostępność na dłuższy okres min. pół roku

- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych oraz posiadanie uprawnień (lub chęć ich wyrobienia ;-)

Zgłoś się już teraz i zacznij zarabiać w EURO!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 000 - pokaż numer telefonu - 000 036 5511, NIP 896 - pokaż numer telefonu - 896 150 8583, REGON 021 - pokaż numer telefonu - 021 351 810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

O firmie OTTO Work Force

  • OTTO Work Force
  • www: https://www.ottoworkforce.pl/home/

Oferty pracy OTTO Work Force

Operator wózka wysokiego składu | 15,00 €/h +...
Niemcy
23 godziny temu z aplikuj.pl
Amsterdam
wczoraj z Nuzle
Produkcja płytek ceramicznych. Solidna podstawa...
wczoraj z aplikuj.pl