Dorywcza Łódź

31 ofert pracy
Oferta sponsorowana

Pracownik sezonowy

Goodmorningpokaż opis

Miejsce pracy: okolice BredyWynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł GRATIS PRZEJAZD DO HOLANDII DLA SPECJALISTÓW promocja trwa do 31-12-2017r. **szczegóły oferty w biurach w Polsce; ; Opis stanowiska: Poszukujemy osób do pracy sezonowej - szklarnie

praca.pl

AKCJA KARPNowe

GTSpokaż opis

AKCJA KARP!!! CARRFOUR ŁÓDŹ KOLUMNY 6/36 Praca szuka człowieka. Poszukuję Panów/Pań do obsługi klienta przy Akcji Karp Praca w systemie 2-zmianowym w okresie LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2017r. 15zł/h..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Inwentaryzacja 15.12. wysokie wynagrodzenie!Nowe

Tempus Apokaż opis

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) swoim zasięgiem obejmuje Łódź oraz miasta ościenne. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

KARP- 15 ZŁ brutto- obsługa stoiska

GTSpokaż opis

Poszukujemy pracowników do obsługi stoiska z karpiem. Praca w Carrefourze na Bandurskiego. Do wyboru również inne lokalizacje. Praca od 18.11- 23.12.2017 w godz. 6-14 oraz 14-22. Stawka godzinowa..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Tajemniczy klient/ audytor

Dive Polskapokaż opis

Dive Group poszukuje osób chcących współpracować z nami jako Tajemniczy Klient. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kliknięcie na link znajdujący się pod tekstem i wypełnienie formularza..

3 dni temu aplikuj przez Nuzle

specjalista ds. sprzątania

Centrumpokaż opis

Firma sprzątająca z wysokimi standardami jakości, szuka osoby na stanowisko specjalista ds. czystości. Do obowiązkow pracownika należeć będzie dbanie o porządek i ład ekskluzywnych wspólnot..

21 dni temu aplikuj przez Nuzle

Aktor

ATV filmpokaż opis

SZANSA DLA DZIECKA Poszukujemy dzieci, młodzież do reklam, filmów, seriali, programów tv i katalogów mody. Prosimy w wiadomości o podanie imienia i wieku dziecka oraz o dodatnie fotografii. Odezwiemy..

34 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca - dodatkowa

roznoszenie-ulotekpokaż opis

Oferta pracy: · roznoszenie ulotek · rozdawanie ulotek · plakatowanie · akcje reklamowe · praca dorywcza · praca dodatkowa · dowolne godziny pracy · zatrudniamy od 16 roku życia · praca na umowę..

40 dni temu aplikuj przez Nuzle

TANCERKI - możliwe zakwaterowanie

Dominekpokaż opis

Firma Income Invest otwiera rekrutację na stanowika: Tancerka / Fordanserka / Hostessa do Klubu Dopamina w Centrum Warszawy Zainteresowana? Zapraszam do kontaktu: e.jurek@b-vip.pl tel 534844641

49 dni temu aplikuj przez Nuzle

Hostessa

Piotrpokaż opis

Mam zlecenie. Rozdawanie ulotek w najbliższy poniedziałek i wtorek od 8:30 do 14:00. Okolice wydziału zarządzania

59 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik inwentaryzacji za granicą Tłumacz...

pokaż opis

Firma INVENT Sp. z o.o.poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji za granicą – Tłumacz j. francuskiego Zakres obowiązków: Liczenie towarów ..

61 dni temu z jobbay.pl

Kostka brukowa - zdjęcie i ponowne ułożenie

62 dni temu z olx.pl

Przedstawiciel Handlowy CUKIERNIA

Zatrudnię dorywczo przedstawiciela handlowego do dystrybucji produktów cukierniczych w ok. Łodzi i okolic . Wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży. Szczegóły do ustalenia

62 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik inwentaryzacji za granicą Łódź

pokaż opis

Firma INVENT Sp. z o.o.poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji za granicą Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych ..

63 dni temu z jobbay.pl

Pracownik inwentaryzacji za granicą- Kierowca...

pokaż opis

Firma INVENT Sp. z o.o.poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji za granicą - Kierowca Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach ..

63 dni temu z jobbay.pl

Pracownik inwentaryzacji za granicą Tłumacz...

pokaż opis

Firma INVENT Sp. z o.o.poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji za granicą - Tłumacz Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci ..

63 dni temu z jobbay.pl

Pracownik agencji pracy tymczasowej

pokaż opis

Umowa zlecenie Wynagrodzenie brutto od 2000 PLN Zakres obowiązków Rekrutacja pracowników z Uzbekistanu, wyjazdy do Uzbekistanu, kierowanie pracowników do pracodawców

63 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Pracownik agencji pracy tymczasowej

pokaż opis

Umowa zlecenie Wynagrodzenie brutto od 2000 PLN Zakres obowiązków Rekrutacja pracowników z Uzbekistanu, wyjazdy do Uzbekistanu, kierowanie pracowników do pracodawców

66 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Pracownik inwentaryzacji (17.09.2017- KAUFLAND...

pokaż opis

Umowa zlecenie Wynagrodzenie brutto 15 - 16 PLN Zakres obowiązków Liczenie towaru. Zapewniony transport z Półocka. Wymagane zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy (pracodawca pokrywa koszty takiego zaświad

67 dni temu z Centralna baza ofert pracy

zatrudnie od zaraz, praca, bus,trasy,kierowca...

GTX GROUPpokaż opis

Dla naszego klienta, firmy z branży spedycyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Firma transportowa zatrudni kierowcę busa do 3,5T. Praca po UE w systemie 3/1.Wymagana punktualność,kultura..

68 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik inwentaryzacji (17.09.2017- KAUFLAND...

68 dni temu z Ochotnicze Hufce Pracy

Pracownik inwentaryzacji (17.09.2017- KAUFLAND...

69 dni temu z Ochotnicze Hufce Pracy

Pracownik inwentaryzacji (17.09.2017- KAUFLAND...

70 dni temu z Ochotnicze Hufce Pracy

Pracownik inwentaryzacji - Łódź

71 dni temu z olx.pl

Promotor (Łódź)

72 dni temu z olx.pl

Promotor sprzętu komputerowego

pokaż opis

Zakres obowiązków: sprzedaż i prezentacja produktów HPdoradztwobudowanie profesjonalnego wizerunku marki Wymagania: status studenta lub uczniawysoki poziom komunikacji oraz otwartośćmiła aparycja oraz wysoka kultura osobistazainteresowania z kręgu no

76 dni temu z gumtree.pl

TANCERKI / FORDANSERKI - NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWY...

JSV VICTORYpokaż opis

Najbardziej prestiżowy klub nocny w WARSZAWIE poszukuje TANCEREK !!! Jesteś przebojowa, komunikatywna i lubisz prowokować? Lubisz dobrą zabawę i jesteś nastawiona na wysokie zarobki? Nie masz doświadczenia..

81 dni temu aplikuj przez Nuzle

Klub Muzyczny Balanga w Łodzi poszukuje hostess...

pokaż opis

Klub Muzyczny Balanga w Łodzi poszukuje hostess i promotorek. Do zadań tych osób należeć będzie dystrybucja ulotek oraz aktywna promocja lokalu wśród potencjalnych gości.Praca w piątek i sobotę w godzinach wieczornych. Zgrany zespół i godziwe wynagro

89 dni temu z gumtree.pl

Promotor HUAWEI – praca na weekendy lub poniedziałek-czwartek

Adecco Poland Sp. z o.o
95 dni temu z szybkopraca.pl

Zlecę zdjęcie, odsłonięcie i obrobienie ściany...

pokaż opis

Zlecę zdjęcie, odsłonięcie i obrobienie ściany z kartono-gipsu wys 4 m wys.x 6 m dł. po odsłonięciu ewentualne uzupełnienie i wyczyszczenie cegły tel (***) ..

119 dni temu z remontuj.pl

Poszukuje osob do wykonania wymiany pokrycia...

pokaż opis

Poszukuje osob do wykonania wymiany pokrycia dachu na altance zdjecia plyt onduliny oraz zalozenia nowego dachu z plyt lub blachy dach dwuspadowy ok.50m kw

119 dni temu z remontuj.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości