Dorywcza Częstochowa

21 ofert pracy

Metkowanie odzieży w Galerii Jurajskiej Częstochowa

Savoir Grouppokaż opis

SAVOIR Group Sp. z o.o.Jesteśmy firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do segregacji, metkowania i przygotowania odzieży..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Pracownik inwentaryzacji

Prowadzisz nocne życie i chcesz na tym zarobić? Zgłoś się na inwentaryzację. U nas za nocne zlecenie odbierzesz wynagrodzenie w formie tygodniówki. Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej..

1 dni temu z hrlink.pl

Doświadczenie niewymagane. Praca. 1 m-c = 2...

Masz chęci do pracy, ale brak Ci doświadczenia? Nie martw się! Zapewniamy profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które doskonale przygotuje Cię do pracy! Oferujemy: * wynagrodzenie co dwa tygodnie..

10 dni temu aplikuj przez Nuzle

ANIMATORKA - PRACA DODATKOWA

PPHU GASTROREXpokaż opis

Jesteś osobą kreatywną i pełną energii, a zarazem odpowiedzialną? Jeśli lubisz zabawę z dziećmi oraz dodatkowo posiadasz umiejętności manualne lub taneczne i potrafisz z pomysłem zająć dzieci..

12 dni temu aplikuj przez Nuzle

Konsultant Telefoniczny

Szukam młodej kobiety do pracy jako konsultantka telefoniczna przy obsłudze firmy (praca polega na pozyskiwaniu i potwierdzaniu zamówień). Praca zdalna od poniedziałku do piątku (8-13). Wynagrodzenie..

15 dni temu aplikuj przez Nuzle

Konsultant Telefoniczny - podstawa + premia ELASTYCZNY...

Od 15 lat pracujemy dla największych Partnerów z branży telekomunikacyjnej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 3000 pracowników w 13 oddziałach w..

15 dni temu aplikuj przez Nuzle

Oferujemy 2-tygodniowe wynagrodzenia

Masz chęci do pracy, ale brak Ci doświadczenia?Nie martw się! Zapewniamy profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które doskonale przygotuje Cię do pracy!Oferujemy:* wynagrodzenie zawsze 7 i 21 każdego..

17 dni temu aplikuj przez Nuzle

Promotor Sprzedaży Małe AGD Częstochowa

20 dni temu z olx.pl

Promotor (Częstochowa)

26 dni temu z olx.pl

Promotor Samsung - urządzenia mobilne

pokaż opis

Praca, oferta pracy Promotor Samsung - urządzenia mobilne, Częstochowa, śląskie, Samsung Electronics Polska - najnowsze ogłoszenia na Pracuj.pl. Atrakcyjne oferty pracy w Polsce i za granicą

27 dni temu z pracuj.pl

Elastyczny grafik pracy! Centrum Częstochowy

Jak połączyć pracę ze studiami? Aby to zrobić można skorzystać z różnych rozwiązań - pójść na studia zaoczne, skorzystać z indywidualnego toku nauczania lub zatrudnić się w firmie, która..

37 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca dla młodego, ambitnego Studenta :)

CCIGpokaż opis

Czujesz się dobrze w kontakcie z drugim człowiekiem, ale uważasz, że zatrzymałeś(aś) się w miejscu? My pozwolimy Ci na dalszy rozwój! Nasze biuro mieści się w samym centrum Częstochowy, więc..

44 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca w Call Center Inter Galactica!

W CCIG kontakt to podstawa naszej działalności. Dlatego korzystamy ze wszystkich tradycyjnych i nowoczesnych kanałów komunikacji, aby dotrzeć, pozyskać i utrzymać Klienta. Wyznajemy zasadę, że..

45 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracownik Inwentaryzacji- Częstochowa stawka...

72 dni temu z olx.pl

Indywidualny grafik pracy! Praca dla młodych

Chcesz rozpocząć pracę, ale obawiasz się, że niebawem rozpoczynająca się szkoła/uczelnia nie pozwoli Ci na pogodzenie tych obowiązków?Nic bardziej mylnego!Zapewniamy:* INDYWIDUALNY grafik pracy..

73 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pracuj w Call Center Inter Galactica!

W CCIG kontakt to podstawa naszej działalności. Dlatego korzystamy ze wszystkich tradycyjnych i nowoczesnych kanałów komunikacji, aby dotrzeć, pozyskać i utrzymać Klienta. Wyznajemy zasadę, że..

80 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca dla osób od 16 roku życia

Uczysz się lub studiujesz? Chcesz sobie dorobić do własnych wydatków po skończonych zajęciach? Praca w CCIG na stanowiskuTelefoniczny Doradca Klienta. Godziny pracy ustalimy tak, żebyś pracował..

83 dni temu aplikuj przez Nuzle

Prosta praca. Dobre warunki

Szukasz pracy w miłej atmosferze w gronie znajomych?Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy:* wynagrodzenie wypłacane dwa razy w miesiącu* elastyczny grafik pracy* konkurencyjny system premiowy i motywacyjny*..

115 dni temu aplikuj przez Nuzle

Studiujesz pielęgniarstwo? Praktyka jako Au...

Proworkpokaż opis

Programu Au Pair Professional w USA z Prowork Au Pair skierowany jest do młodych osób z kierunkowym wykształceniem i/lub profesjonalnym doświadczeniem umożliwiającym sprawowanie opieki nad dziećmi z różnego rodzaju dysfunkcjami czy niepełnosprawności

134 dni temu z lento.pl

Promotor Sprzedaży LENOVO MOTO

DoDidDonepokaż opis

ZATRUDNIMY PROMOTORÓW I PROMOTORKI!! - STAŁY, DŁUGOFALOWY PROJKET WEEKENDOWY DoDidDone to agencja prowadząca wsparcie sprzedaży produktów IT I AGD. Promotor Sprzedaży LENOVO MOTO Opis stanowiska: Poszukujemy energicznych, otwartych na Klienta, odpowi

369 dni temu z lento.pl

Praca- promotor

Optimapokaż opis

Optima Sp. z o.o. specjalizuje się w udzielaniu pożyczek gotówkowych. Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb klientów, oczekujących prostych i szybkich rozwiązań finansowych. Dołącz do naszego zespołu i zostań Promotorem marki Optima! Twoja rola: - pr

485 dni temu z lento.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości