zaloguj|załóż konto
Dodaj za darmo ofertę ›
Stanowisko, słowo kluczowe lub nazwa firmy
Miejscowość, województwo
LEVEL WORK
  • Kategoria: Obsługa klienta
  • Stanowisko: Konsultant
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Forma zatrudnienia:Umowa zlecenie
  • Rodzaj pracy:Stała
  • Data publikacji oferty:2017-03-23

Doradca / konsultant - branża medyczna - stała praca

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Konsultant Telefoniczny/Doradca medyczny

Jak lubisz kontakt z klientem i rozmowę przez telefon mamy propozycję pracy jako konsultant/doradca medyczny :)

Zakres obowiązków:
- Obsługa telefonów - infolinia wychodząca - kontakt z klientem;
- Prezentacja oraz aktywna sprzedaż pakietów medycznych;

Wymagania:
- Co najmniej wykształcenie średnie;
- Dyspozycyjność do pracy pn-pt, w godz. 10:00-18:00;

Oferujemy:
- Stabilność zatrudnienia
- Stawka godzinowa 13/14 zł/h brutto + premie
- Umowa zlecenie na okres próbny 3 msc;
- Szkolenie;

Jesteś zainteresowany/a? WYŚLIJ do nas swoje CV poprzez formularz!
Nie zapomnij jedynie o klauzuli dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji :) !

AGENCJA HR LEVEL WORK NR LICENCJI 10944