Doradca ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Grupa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta - Międzynarodowej Korporacji specjalizującej się w Obsłudze Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Doradcy ds. Obsługi Klienta

Idealnym kandydatem/kandydatką będzie osoba:
 chętna do pracy
 chcąca zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe
 otwarta na nową wiedzę

Oferujemy:
 możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
 pracę w przyjaznym zespole
 pomoc ze strony specjalistów
 stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia
na umowę o pracę
 stałą stawkę godzinową + atrakcyjny system premiowy
 premie kwartalne
 grafik dostosowany do Twoich potrzeb i innych obowiązków
 dodatkowe benefity: dofinansowanie do karty MultiSport, „Poleć Kumpla”,
imprezy integracyjne

Zadania:
 telefoniczny kontakt z Klientem indywidualnym i biznesowym
 dopasowanie oferty abonamentowej
 podtrzymywanie dobrych relacji z Klientem

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV za pomocą poniższego linku: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=989e47cc7f5d421db52f9b2869d03218 luz za pośrednictwem portalu Nuzle.pl

   proszę w CV zamieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Sp. z o.o. Sp. k., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.


Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.


Aplikuj na stanowisko:
Doradca ds. Obsługi Klienta
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości