Docieplenia praca w Niemczech Hannover

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
Firma ''Job For You'' poszukuje monterów elewacji.
Praca w niemczechHanower i okolice.
Mile widziane zorganizowane grupy.
Obowiązki:
- montaż elewacji
- przygotowywanie warstwy dociepleni owej do montażu
- prace pomocnicze ogólnobudowlane
Wymagania:
- doświadczenie na ww. stanowisku
- prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
- mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
Oferta:
- zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
- możliwość pracy w nadgodzinach.
Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres e-mail: jobforyou.officehr(malpa)gmail.com razem z klauzulą :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Job For You Kamil Ogielski z siedzibą w Głogowie ul. Wojska Polskiego 9/119, 67-200 Głogów, jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego.Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail lub na wskazany powyżej adres siedziby.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Job For You Kamil Ogielski danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji" prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, a zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail lub na wskazany powyżej adres siedziby. Brak niniejszej zgody nie ma wpływu na ocenę Pani/Pana kandydatury.

Masz prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków