Probet Sp.zo.o

tel: 723-068-654
  • Kategoria:

    Praca fizyczna
  • Lokalizacja:

    Zabrze
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-09-19

Dobra Praca-SPRZĄTACZKA-Zabrze

Miejsce pracy: Zabrze
Region: Śląskie
PROBET  Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski.  Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. Poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze sprzątaczki.
ZABRZE

•ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
Czynności z zakresu usług serwisu porządkowego .
Sprzątanie powierzchni płaskich.

•WYMOGI:
Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz.
Doświadczenie - mile widziane

•OFERUJEMY  :
Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej

•DZIAŁ REKRUTACJI
 723-068-654
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy.
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków