Dam pracę ambitnej, PRACOWITEJ osobie-Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie
Region: kujawsko-pomorskie

Pilnie poszukujemy konsekwentnej, pracowitej osoby na stanowisko Pracownika Biurowego w branży usług informatycznych!
Zarobkowa, dobrze płatna praca od już.

W trakcie: darmowe szkolenia, praca samodzielna i w zespole, brak rutyny - utrzymywanie relacji z klientami, prezentacja ofert i usług, podpisywanie umów z klientem.

Świetna atmosfera, prestiżowa lokalizacja biur, młody zespół i duże perspektywy - awanse, premie, podwyżki.

Wymagamy charakteru i umiejętności interpersonalnych - wiedzę, doświadczenie i praktykę damy my.

Zadania dla Ciebie to:
• kompleksowa obsługa Klienta
• przygotowanie oferty na maila i spisanie zamówienia
• podpisanie umowy oraz zarządzanie dokumentacją, związaną
z ofertą i zamówieniem
• koordynacja zamówieniami
• zarządzanie bazą danych, dotyczącą zamówień i danych Klientów
• sporządzanie sprawozdań i raportów

Aplikuj już dziś i spotkajmy się na rozmowie rekrutacyjnej w naszym biurze!

TYLKO kompletne zgłoszenia z CV z aktualnym zdjęciem będą brane pod uwagę w rekrutacji Online.
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków