Podobne oferty pracy

Pracownik Produkcji - JarocinNowe

pokaż opis

Firma Lavoro Sp.z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 9603 , poszukuje osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI/OPERATOR MASZYN (Branża automotiv)..

Dzisiaj z Nuzle

Robotnik gospodarczyNowe

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie.,.Nie dotyczy Stypendium brutto 997,4 PLN Opis zadań zgodnie z programem stażu

Dzisiaj z Centralna baza ofert pracy

Monter instalacji sanitarnych CO CWU Hydraulik...

pokaż opis

Firma Pro BUD Żerków o ugruntowanej pozycji na rynku działająca w zakresie budowy i remontów sieci instalacji sanitarnych i gazowych poszukuje pracowników na stanowisko: Monter instalacji sanita

Wczoraj z gumtree.pl

Pracownik produkcyjny / Operator maszyny

pokaż opis

Wymagania:- wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem- zdolności manualne,- motywacja do pracy,- rzetelność i sumienność,- gotowość do nauki,- doświadczenie w pracy w firmach produkc

Wczoraj z gumtree.pl

Praca w Polsce na Fabryka Mink

pokaż opis

Wynagrodzenie: $ 850Miejsce pracy: m.JarocinTel: +48729382318 tel: +48535397420Viber: +48535397420 Viber: +48729382318WYMAGANIA:Kobiet, mężczyzn, parPoprzedni opcjonalnieWiek ograniczonyWiedza o języku..

2 dni temu z Nuzle

Operator wózka widłowego

pokaż opis

Jakie będą Twoje zadania: • Obsługa wózka widłowego, • rozładunek i załadunek komponentów produkcyjnych. Na stanowisku przyda się: • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym..

4 dni temu z Nuzle

Operator maszyn

pokaż opis

Jesteś osobą z niepełnosprawnością, i chcesz pracować na produkcji trafiłeś doskonale Jakie będą Twoje zadania: • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, prace produkcyjne, • Kontrola..

4 dni temu z Nuzle

Pracownik Produkcji

pokaż opis

Zakres obowiązków: - Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (obsługa piaskarki, układarki, prace montażowe itp.) - kontrola jakości gotowych elementów - Układanie produktów w opakowania zbiorcze..

4 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości