Podobne oferty pracy

Spedytor MiędzynarodowyNowe

pokaż opis

Zakres obowiązków : Realizacja zleceń transportowych od otrzymania zamówienia aż do zakończenia transportu w ramach taboru własnego Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami (głównie na rynku..

Dzisiaj z Nuzle

dyspozytor transportu międzynarodowegoNowe

pokaż opis

Wymagania ;-Jezyk niemiecki lub angielski - Kilkuletnie doświadczenie w transporcie miedzynarodowym- Nadzór nad dzialem transportu międzynarodowego- Czuwanie nad terminowymi dostawami oraz poprawnościa..

Dzisiaj z Nuzle

biuro-magazynNowe

pokaż opis

Pracownik biurowy magazynowy w godz 8-16.30 -znajomość obsługi komputera -zaangażowanie w powierzona prace -otwartość, sumienność, kreatywność -dobra organizacja czasu i pracy oraz samodzielność..

Dzisiaj z Nuzle

ksiegowa-pomocNowe

pokaż opis

Zadania: " Dekretowanie i wprowadzanie do systemu faktur zakupu " Prowadzenie raportu kasowego i rozliczanie dokumentów gotówkowych " Księgowanie wyciągów bankowych " Numerowanie dokumentów " Analiza..

Dzisiaj z Nuzle

kierowca kat CE 2/2 ; 2/1; 3/1 lub 2/3dni Nowe

pokaż opis

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.Transporty na terenie ;Niemcy,Dania,Benelux,AustriaNowoczesny tabor MAN,MERCEDESPraca w systemie ;2/ 2 dni =12dni / 2 dni wolne (sobota,niedziela) ~7.580PLN2/..

Dzisiaj z Nuzle

Pracownik BiurowyNowe

pokaż opis

Pracownik biurowy w godz 8-16-wymagana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego-znajomość obsługi komputera-zaangażowanie w powierzona prace-otwartość, sumienność, kreatywność -dobra..

Dzisiaj z Nuzle

Specjalista ds. BHPNowe

pokaż opis

Firma LAMAR posiada 25-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. LAMAR jest producentem nadwozi i akcesoriów do samochodów ciężarowych. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje prac

Dzisiaj z gumtree.pl

Monter elementów / akcesoriów do samochodów...Nowe

pokaż opis

Firma LAMAR z siedzibą w Smardzowie (między Oleśnicą a Wrocławiem) posiada 25–letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Lamar jest producentem nadwozi akcesoriów do samochodów ciężaro

Dzisiaj z gumtree.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości